Jante ART De La 750lei/set.xenon De La 220 Lei,folie Omologata 100 Lei Accesorii Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by alfaromtrans View Post
    de la ART nu mai avem nimic ptr logan ,primim peste 15 zile 9 modele Modelul 833 merge la logan dar este pe 16 ,costa 1050 lei/set
    sigur merg?k am vazut ca e in 5 prezoane...si ce anvelope merg pe art 833 de 16' 205/.../R16 ???

    Comment


    • #47
      Originally posted by skn99 View Post
      sigur merg?k am vazut ca e in 5 prezoane...si ce anvelope merg pe art 833 de 16' 205/.../R16 ???
      avem si cu 4 prezoane la anvelope merg cu 50 sau 55 depinde de uzura masinii de greutate etc
      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

      Comment


      • #48
        Salut!Am trimis si eu un pm.Astept raspuns.Multumesc!

        Comment


        • #49
          zi-mi si mie ceva de distantierele acelea. se pun asa pur si simplu intre janta-butuc sau se prind pe butuc si janta se prinde pe distantier???
          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

          Comment


          • #50
            Am vazut ca sunteti din Pitesti.Sunt mai dificil de montat asa ca vindem numai de la magazin.
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • #51
              Am mai trimis si eu un pm.Un raspuns ,va rog.Multumesc!

              Comment


              • #52
                scuze dar astept sa faci comanda concret si iti transmit preturile de redristribuitor ptr ca este o comanda mai mare



                QUOTE=wertys_poi;437855]Am mai trimis si eu un pm.Un raspuns ,va rog.Multumesc![/QUOTE]
                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                Comment


                • #53
                  vand set jante originale logan pret 1000 ron

                  Comment


                  • #54
                    am o problema legata de omologarea foliei de la firma voastra...in primul rand, cea de pe geamurile fata (light black) imi zice politia ca nu e omologata, pentru ca nu am timbru pe care sa scrie transparenta foliei, timbru care nu l-am primit cand am cumparat folia. am primit doar 3 timbre, pentru geamurile laterale spate si luneta. folia am cumparat-o in vara lui 2008 de la un magazin din brasov care e plin cu piese si accesorii de la voi. cum pot sa fac rost de timbre cu transparenta trecuta pe ele?
                    si a doua problema, legata de parasolar...e legal sau nu? il am exact pana unde se termina patratul de pe mijlocul parbrizului unde e oglinda retrovizoare din interior. de unde stiu ca e legal sau nu? cum pot dovedi ca e legal, si ca nu e prea mare? care e limita in mm/cm care se accepta? unde scrie?
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #55
                      folia de fata are timbre cu transparenta si certificat separat de cel de spate ,daca ai cumparat folie de fata trebuia sa primesti si timbrele Parasolare nu cred ca s au omologat inca Pe certificat scrie daca omologarea este ptr fata sau ptr spate
                      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                      Comment


                      • #56
                        o folie cu omologare pentru fata cat e la voi? sau oare gasesc si in brasov asa ceva, distribuit de firma dvs? cu certificat si timbru pe care sa scrie transparenta?
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #57
                          Jantele art modelul 355 aveti pe 15 si in 4 prezoane? si cam pe cand o sa aduceti?
                          Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                          Comment


                          • #58
                            folia fata este 50 lei si are certificat plus timbre Cauta in Brasov ca sa scapi de costul transportului 30 lei

                            aprox 30 zile
                            Last edited by alfaromtrans; 8 February 2010, 09:05. Reason: Automerged Doublepost
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • #59
                              bun, am sa caut pe aici sa vad. te rog doar sa-mi mai spui, am auzit ca mai nou trebuie un timbru verde de la rar lipit de certificat, timbru care ar trebui sa vina tot de la voi. il gasesc in cutie cu folia sau cum?
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment


                              • #60
                                de la RAR va dam un timbru ptr geam si unul lipit pe certificat La folia de spate daca nu aveti la fel inseamna ca a ti cumparat folia de la pirati si va sfatuiesc sa o dati jos urgent ptr ca circulati cu un fals
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google