Vand cotiera logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Am revenit cu poze noi, lumina naturala, nemoficate ca si lumina/contrast/umbre. Cam asta e culoarea naturala, arata aproape ca si noua.
    Se vede ca scrie ARMSTER pe ea, da?

    Later edit: am raspuns inaintea acestui post reactiilor voastre da nu stiu cum sta treaba pe aici, se pare ca adminu aproba anumite posturi.
    Attached Files
    Last edited by razvanx; 11 August 2009, 14:55.

    Comment


    • #32
      ok. imi cer scuze pt post, acum se vede ca e armster, e varianta pt masinile fara geamuri electrice spate. poate era bine sa pui pozele astea inca de la inceput. imi cer scuze inca o data pt disconfortul care probabil ti l-am creat si bafta in vanzare.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Ca tot ma indreba lumea daca e zgariata, lovita, crapata, am folosit blitz-ul bounce si un ISO cat mai mare sa se vada toate detaliile si defectele din utilizare care le are, din cauza asta a iesit nuanta aia de gri deschis.

        Comment


        • #34
          Deci pina la urma e originala.Cine-i fericitul posesor al cotierei?
          M-as baga si eu la ea,dar am vazut ca si Alin din brasov o vrea.Daca renunta la ea ma bag eu daca nu mai sunt doritori.
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #35
            Ca si concluzie finala v-am zis si o repet am luat-o de la repr. dacia din Iasi, sunt sigur ca mai exista oameni care o au luata de-acolo si care sa fie identica cu asta, scrie ARMSTER pe ea, arata ca si noua dupa cum se vede din poze.
            Inainte sa aruncati cu noroi, va sugerez sa va informati mai bine direct de la cei s-au ocupat cu vanzarea acestui accesoriu, si apoi daca aveti dubii aveti tot dreptul s-o faceti.
            Nu m-am decis cui o dau inca, dupa toata tevatura care mi-ati facut-o ca e originala/ca nu e, prefer s-o predau personal decat s-o trimit prin curier si sa mi-o intoarca ca nu-i "originala". Prefer sa-i arat omului obiectul in sine, sa-l analizeze, sa-l probeze, iar daca nu-i place nu e nici o problema. Anuntul ramane valabil pt cei din Iasi si o data la 2 sapt am drum prin Roman, Bacau, Adjud spre Focsani si ma intorc spre Iasi prin Tecuci, Barlad, Vaslui. Vine cu cele 6 suruburi de prindere cu care am achizitionat-o.
            Numai bine!
            Last edited by razvanx; 11 August 2009, 15:48.

            Comment


            • #36
              Pana la urma s-a vandut cotiera sau nu ? Ca am intereseaza si pe mine , daca mai e valabil anuntul
              Sunt si din Focsani, exact in drumul tau

              Comment


              • #37
                are si intaritura aceea metalica care vine pe dedesubt? Bafta la vanzare!!
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • #38
                  Gata, e VANDUTA!

                  Comment


                  • #39
                    Salut.Deci se poate inchide.
                    Numai bine.
                    ps:cine-i fericitul posesor?
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #40
                      Da se poate inchide.
                      Un baiat din Buc a fost norocosul, chiar aseara m-a sunat sa-mi multumeasca, si a tinut sa mentioneze ca e foarte incantat de cat de bine arata (v-am zis ca era ca si noua).
                      Numai bine!

                      Comment


                      • #41
                        m ar interesa si pe mine o cotiera...care-i pretul?are si kit ul de prindere?

                        daca m ar putea ajuta cineva cu o cotiera,as vrea cat mai repede...ms pt intelegere!
                        Last edited by melisucamea; 26 October 2009, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google