Cumpar Bloc Lumini

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Bloc Lumini

    Cumpar bloc lumini cu proiectoare nou. Private me cine poate sa ma indrume unde gasesc mai ieftin. Multumesc

  • #2
    acelasi lucru e valabil si ptr mine
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #3
      Aceeasi problema o am si eu... daca ai aflat vreo sursa buna pls un pm si la mine... daca nu te doare mana
      Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

      Comment


      • #4
        eu am rezolvat-o.Si inca ce ieftin 20 ron de la o tziganca cu fuste dinalea....!
        in cautarile mele..mai jos de 1 mil nu am gasit (Vitan )..
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #5
          eu l`am schimbat de 2 ori si tot face figuri in sensul ca raman cateodata fara claxon. dupa aprox 5000 km si juma de an am ramas fara claxon ( eu merg cu farurile aprinse si 100 metri ) si trebuia sa inchid farurile si sa le aprind din nou. ar trbui sa le schimb iar? nu mai am garantie.cam cat m-ar costa?
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            Dati si mie sursa aia cu 1 milion pls, e cumva pe forum?Si mai o intrebare.. blocu de lumini cu proiectoare de la diesel e acelasi cu cel de la benzinare?
            Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

            Comment


            • #7
              bloc lumini cu c-da proiectoare nou 120 ron, pt ph1. mentionez ca nu sunt compatibile ph1 cu ph2. astept pm. cautati si alte repere in thread 4 bbs pe 16

              Comment


              • #8
                si eu am probleme cu blocul de lumini cand semnalizez nu merge maneta.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  La ph1 merge si maneta de la blocul de lumini de la solenza. Atentie daca are si proiectoare, difera nr de inele de pe maneta. Atat ca la solenza fiind alte preturi fata d elogan, au decis sa nu mai pun ala vanzare, asa ca doar maneta bloc lumini logan cu proiectoare aprox 120 ron. Tot blocul de lumini d el asolenza era mai ieftin si ramanei cu restul de piese, nu se stie cand se duce si maneta de la stergatoare. Oircum e boala generala, ba nu mai claxoneaza decat daca infingi zdravan mana in maneta, pana la urma tot o schimbi.

                  Comment


                  • #10
                    eu am gasit in vitan

                    Comment


                    • #11
                      @Raul88- Salut! La ce pret?
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google