Dezmembrez logan si dacia nova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate stergatoare

    Salut! Gasesc cumva la tine brate de stergatoare? Ambele si cel stang si cel drept. pt logan. Ms!

    Comment


    • sunt....ai PM
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • spatiu depozitare ph 1 gasesc si eu la voi si la ce pret astept sms numai bine
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • este da nu are o ureche de intra in borfu masini!
          inca 2 la dezm,variante full
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • pipane iau eu spatiul de depoztare de ph 1 la ce pret este idul meu savoiu_rf82@yahoo.com si numerele mele de telefon 0723765174,0766438564 astept sms urgent sau ma poti suna la orice ora o seara placuta numai bine

            jante spitate ai cumva de sinaia bran sau presatige si la ce pret se dau astept sms numai bine

            pe pm adresa este savoiu_rf 82 deci este pauza intre rf si 82 astept sms numai bine

            salut pipane vreau eu spatiul de depozitare imi poti spoune la ce pret il dai si jantele daca le aveti alea de sinaia sau bran astept sms numai bine savoiu_rf82@yahoo.com sau pe forum savoiu_rf 82 si nr de telefon 0723765174,0766438564 ma puteti suna la orice ora va astept numai bine si sarbatori fericite
            Last edited by savoiu_rf 82; 29 December 2010, 21:01. Reason: Automerged Doublepost
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • un element inchidere bara partea dreapta?
              sigpic

              Comment


              • zavoiu nu pot sa iti dau add
                elementu de inchidere bara fata?de vine sub proiector?
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • da, leaga carenajul de bara pe dedesupt
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut!Daca mai poti face rost de spatiu depozitare pentru ph1, vreau si eu unul.Va doresc un An Nou fericit!
                    sigpic

                    Comment


                    • o sa ma uit de carenaj
                      cadn mai avem spatii depozitare te anunt!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • pipane mai noteaza odata adresa savoiu_rf82@yahoo.com cu s nu cu z sau sunama 0723765174,0766438564 sau trimitemi spatiu de depoxzitare pe urmatoarea adresa strada dispensarului numarul 43 comuna razvad judetul dambovita codul postal 137395 numele meu intreg savoiu d. radu-florin si numerele de telefon 0723765174,0766438564 si iunca odata adresa de messw savoiu_rf82@yahoo.com astept sms numai bine sau da mi pe pagina daca ai retinut numai bine
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • savoiu vb,am niste dubii!
                          valabil la piese(proiectoare,jante tabla,jante aliaj 3buc)etc....intrebati,avem orice
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • ce dubii astept sa mi scrii eu vreau neaparat spatiul ala de depozitare de ph1 astept sms numai bine am vorbit azi la telefon si cu teleanu si mia zis sa tin legatura cu tine pe mess asa ca astept sms numai bine sa mi spui ce nedumeriri ai
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • pipane am ridicat coletul am montat mansonul pe masina sa stii am intarziat deoarece am avut un deces in familie a murit fratele mamei mele si a trebuit sa plec la vaslui si deaia am ridicat tarziu coletul dar nu se mai repeta deci stai linistit ca spatiul de depozitare iul iau suta la suta de ce nu ma suni sa vorbim doar ti am dat numerele mele de telefon deci imi trimitio spatiul ala de depozitare de ph1 sau ma amarasti eu iam explicat lui cosminache dar daca nu a inteles am luat mansonul negru cu rosu lam si montat cand ii facv poze o sal pun si pe mess
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google