Dezmembrez logan si dacia nova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dezmembrez logan si dacia nova

    Dezmembrez logan 1,4 mpi,benzina,full si dacia nova .tel:0769972701

  • #2
    Ma intereseza si pe mine mocheta spate cea care este in spatele banchetei in care este montate boxele daca ai la ce pret o dai
    Mersi
    Opel Vectra A 1995
    Logan Preferance 2009
    Logan Editie Limitata 2014

    Comment


    • #3
      Blocu de lumini logan... dar cel cu halogene....daca are asa ceva..
      Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

      Comment


      • #4
        Un pret pentru punte fata Logan - suspensie, ansamblu directie (bielete, capete de bara, etc), condensator AC, bara fata, armatura bara fata, baie de ulei si scut motor.
        Caseta de directie asistata cred ca e ok, dar un pret ar fi bun de stiut in caz de nevoie.
        Si far stanga.....
        GL-22-TOF

        Comment


        • #5
          buton cu impuls are loganul?
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • #6
            Tetiere tip virgula,daca ai avea 2 bucati...?

            Comment


            • #7
              Originally posted by BecksDCI View Post
              Blocu de lumini logan... dar cel cu halogene....daca are asa ceva..
              imi pare rau dar
              s-a dat

              Originally posted by sanderizer View Post
              Tetiere tip virgula,daca ai avea 2 bucati...?
              tetierele sunt cele clasice
              Last edited by taleanu; 26 August 2009, 16:05. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                M-ar interesa set butuci...(usi fata capac rezervor portbagaj si starter)(pentru logan berlina)

                Comment


                • #9
                  Originally posted by danielliviu View Post
                  Un pret pentru punte fata Logan - suspensie, ansamblu directie (bielete, capete de bara, etc), condensator AC, bara fata, armatura bara fata, baie de ulei si scut motor.
                  Caseta de directie asistata cred ca e ok, dar un pret ar fi bun de stiut in caz de nevoie.
                  Si far stanga.....
                  am urmatoarele:punte fata,suspensie(arcuri+telescoape),bara fata si far stinga toate astea la 150 euro.la puntea fata vrei si bratele?iar pt. ansamblu directie cred ca mai corect ar fi sa le cumperi noi ale masini sun t folosite si nu mai sunt asa grozave iar cu directia nu te joci.

                  Originally posted by ten View Post
                  buton cu impuls are loganul?
                  dupa cum se vede sunt incepator,deci care este butonul cu impuls si unde este pozitionat?

                  Originally posted by Sorette View Post
                  Ma intereseza si pe mine mocheta spate cea care este in spatele banchetei in care este montate boxele daca ai la ce pret o dai
                  Mersi
                  mocheta este-20-30 de ron.

                  Originally posted by xMusi View Post
                  M-ar interesa set butuci...(usi fata capac rezervor portbagaj si starter)(pentru logan berlina)
                  butucci punte spate sau fuzete fata?usi dezechipate 500 ron amindoua sau 1000 ron amindoua echipate complet(geamuri,oglinzi electrice),capac rezervor nu am,iar starter zici la electromotor sau mai este altceva....?
                  Last edited by taleanu; 26 August 2009, 16:48. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    Ma sczati m-am repezit sa scriu ca am scris pe mai multe situri,imi trebuie butuci(iale de la usa de la portbagaj rezervor benzina si de la contact)

                    Originally posted by xMusi View Post
                    Ma sczati m-am repezit sa scriu ca am scris pe mai multe situri,imi trebuie butuci(iale de la usa de la portbagaj rezervor benzina si de la contact)
                    am gasit nu mai imi trb
                    Last edited by xMusi; 26 August 2009, 17:17. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      un pret pentru macaralele fata si butoanele de actionare eventual si instalatia pentru ele?

                      Comment


                      • #12
                        bara fata mcv?

                        Comment


                        • #13
                          salve......ma intereseaza planetara din dreapta......daca e in stare buna si nu bate......pretul te rog.........si m-ar interesa si caseta de directie la ce pret o dai....fara bielete.(binenteles pt logan ma intereseaza)
                          Last edited by nelutu32; 26 August 2009, 21:05.

                          Comment


                          • #14
                            instalatia de aer conditionat mai este ?

                            Comment


                            • #15
                              Rezerva o mai are?
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google