Dezmembrez logan si dacia nova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o nuca de schimbator de prestige. daca e si cu piele e si mai fain.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Originally posted by B 83 RMJ View Post
      o nuca de schimbator de prestige. daca e si cu piele e si mai fain.
      nu am............

      Comment


      • vreau oglinda mcv meknik stanga.multam pt ce mi ai trimis.

        Comment


        • Mocheta neagra din spatele banchetei aceia in care vin difuzoarele si care acopera stopul spate.Daca ai da un pm cu pretul si nr de tel .
          Mersi
          Opel Vectra A 1995
          Logan Preferance 2009
          Logan Editie Limitata 2014

          Comment


          • Capacele de la difuzoare din spate, le ai? La ce pret?
            Last edited by critix; 4 May 2010, 16:21. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by critix View Post
              Capacele de la difuzoare din spate, le ai? La ce pret?
              nu mai am.

              Comment


              • apelati cu incredere,are de toate,bari de break,bari de ph2,ceasuri cu cb cu folia de prestige,scaune,banchete de ph2 cu reglaje pe inaltime si lombar,ac complet,oglinzi mari electrice,proiectoare,bloc lumini etc..........preturi accesibileeeee pt toti!om de incredere si serios!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • AC complet la ce pret?
                  Il mai ai?

                  Folie pt ceasuri bord de prestige?

                  Comment


                  • ceasurile le da cu totul,nu da jos folia!
                    Last edited by pipan; 5 May 2010, 17:28.
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • revin si eu cu panourile de ph2 sau ph1 prestige !!! ai ? ...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • nu are.......o sa vb cu el sa facem niste poze cu ce are si o sa le punem....nu prea are timp sa stea pe internet dar o sa tin eu leg cu el si o sa incerc sa va spun eu ce are si ce nu!

                        am revenit si cu poze,unele piese,sunt mult mai multe,aproape orice!
                        Last edited by pipan; 6 May 2010, 16:26. Reason: Automerged Doublepost
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • un pret pentru folie si acele de prestige ?

                          Comment


                          • daca vrei separat folia si acele,65lei,daca vrei bordu cu tot 120lei!are cb,folia de prestige,si chenarul din nichel!
                            se adauga si sitestemu de incalzire pt locurile din spate,prelungire bordPH1
                            Last edited by pipan; 6 May 2010, 16:47.
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • pret bloc lumini? pret lumina plafoniera?
                              pret prelungire bord (poza nr 13) ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google