Cumpar Consola Centrala Ph2/sandero

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Consola Centrala Ph2/sandero

    ma intereseaza o consola centrala de la schimbatorul de viteze in stare buna la exterior. astept oferte insotite de poze.
    sunt obligat sa pun pret. sa zic ca ofer 50 lei (informativ), dar discutam la pret.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

  • #2
    up .
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      O sa incerc sa ma interesez.
      OffTopic: Mai sterge din PM-uri ca nu mai poti primi nimic.
      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

      Comment


      • #4
        am sters. mi-au venit mail-uri ca am inboxul plin. trimite-mi datele pe pm sa iti trimit ce am vorbit.
        daca m-ai putea ajuta cu consola ti-as fi recunoscator

        am gasit. se poate inchide
        Last edited by B 83 RMJ; 2 September 2009, 16:42. Reason: Automerged Doublepost
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Sa inteleg ca trebuie schimbata si imbracamintea? nu se potriveste forma? nu mai stiu cum arata sigur la Ph2.
          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

          Comment


          • #6
            da-mi add pe mess sa-ti vand un pont ;)
            sigpicMy ride

            Comment


            • #7
              nu se schimba si imbracamintea (de la levier, daca la aia te referi). se potriveste. eu o sa o schimb pentru ca o sa fie negru cu gri deschis si nu o sa imi placa cum arata.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google