Vand Odorizante Auto Organice Fabricate In USA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vreau si eu 4 odorizante: Apple Valley ; Avalon Apple Cider ; Coronado Cherry ;Smoke Away . Iti trimit adresa pe PM. Ok?

    Comment


    • #32
      Trei arome noi pe stoc:
      Cinnamon Apple (mar cu scortisoara)
      Melon Mango (pepene cu mango)
      Squash Blossom (floare de dovleac)

      Stoc limitat! Pret 15 RON

      Tel.: 0723.195.921

      Comment


      • #33
        am o intrebare,la frig nu se intareste,eu am mai avut ceva in genu asta si iarna mi sa intarit(inghetat)

        Comment


        • #34
          eu sunt fumator si as dori ceva miros tabac daca ai,dami un PM ca nu intru pe aici,a fost intamplator si ti-am citit ofertele,la 15 lei mi-as dori si eu un parfum,dar doar ceva gen tabac...sunt din bucuresti
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • #35
            Ai mar cu scortisoara? Ca ramasese sa ma anunti cand il aduci, dar ai uitat, acum am vazut ca ai scris ca il ai pe stoc.....
            Logan Ambition 1.6 8V

            Comment


            • #36
              ai pe stoc de vanili si de cocos conserve deale odorizante astept sms savoiu_rf@yahoo.com numau bine
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • #37
                Originally posted by cosmin83 View Post
                am o intrebare,la frig nu se intareste,eu am mai avut ceva in genu asta si iarna mi sa intarit(inghetat)
                Nu se intampla asa ceva cu aceste odorizante. Le comercializez de 3 ani si implicit trei ierni, fara nici cea mai mica problema.

                Originally posted by AGENTUL NYT View Post
                eu sunt fumator si as dori ceva miros tabac daca ai,dami un PM ca nu intru pe aici,a fost intamplator si ti-am citit ofertele,la 15 lei mi-as dori si eu un parfum,dar doar ceva gen tabac...sunt din bucuresti
                Suna-ma, sigur gasim ceva si pentru tine.

                Originally posted by blanarucristi View Post
                Ai mar cu scortisoara? Ca ramasese sa ma anunti cand il aduci, dar ai uitat, acum am vazut ca ai scris ca il ai pe stoc.....
                Mii de scuze, am avut niste probleme, am umblat pe la spitale cu sotia si am uitat complet. Mar cu scortisoara pentru tine este din plin pe stoc; suna-ma si ne vedem pe undeva.

                Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                ai pe stoc de vanili si de cocos conserve deale odorizante astept sms savoiu_rf@yahoo.com numau bine
                Vanilie nu am pe stoc si nici nu aduc, pentru ca nu miroase a vanilie, ci a ceva dulce. Cocos parca mai exista o conserva sau doua pe stoc... Suna-ma daca vrei sa cumperi si ne vedem pe undeva.

                Multumesc, o zi buna va doresc!

                Comment


                • #38
                  Promotie: fiecare conserva se vinde cu capacel de plastic fix.

                  Comment


                  • #39
                    Toate aromele pe stoc. Absolut toate conservele se vand cu capacel pentru reglarea intensitatii.

                    Pret 15 RON

                    Telefon: 0723.195.921

                    Comment


                    • #40
                      Golden State Delight mai ai?astea sunt alea ce miroase a guma turbo?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • #41
                        FloNZN daca iei 4 bucati 2 le iau eu .. sau unu , dar cu miros de guma turbo
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by FloNZN View Post
                          Golden State Delight mai ai?astea sunt alea ce miroase a guma turbo?
                          Da, avem, acelea sunt. Pentru provincie trimit minim 4 bucati, dupa cum am specificat mai sus.
                          Te astept cu un telefon cand te hotarasti, dar vezi ca astea dispar primele.

                          Bafta!

                          Comment


                          • #43
                            Odorizant

                            Sal ,mai ai arome guma orbit ?
                            Lasa-mi si mie un nr de contact sunt din bucuresti

                            Comment


                            • #44
                              Orbit nu mai e, mai am doar Turbo si poate una-doua Bim-bim.
                              Acum serios vorbind, aveai numarul de contact doua posturi mai inapoi... 0723.195.921 Adi.

                              Comment


                              • #45
                                aroma de mar cu scortisoara mai ai ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google