Vand Odorizante Auto Organice Fabricate In USA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • adica "golden state delight" ? unde ne puten intalni ?

    Comment


    • Da, lumea prefera denumirea de "guma turbo", insa cea oficiala este Golden State Delight.
      Sunt in Pache Protopopescu azi, pana la ora 20:00. Ar fi de preferat sa vii intre 13:00 si 16:00 sau la 20:00. In afara orelor astora o sa am de lucru si probabil va trebui sa ma astepti pana am sa pot iesi.

      Mersi @laurcos, nici tu nu ai fost mai prejos! Te mai astept cand ti se termina stocul actual!
      Bafta tuturor, o zi buna va doresc!
      Last edited by jady; 8 April 2013, 10:31.

      Comment


      • mi-am facut si eu stock-ul!!!
        baiat serios
        Stima!

        Comment


        • Valabil in continuare! Golden State Delight nu mai este momentan pe stoc! Toate celelalte arome disponibile!

          Tel.: 0723.195.921

          Comment


          • exact cand voiam sa inteb de golden state. azi cautam threadul. cand aduci ? intalnire tot in pache protopopescu ? ai vreo reducere daca se dau cele vexhi la schimb ? apropo, cat mai costa acum ?

            Comment


            • Ce pret mai este acum ?
              guma turbo cand mai aduci ?
              sigpic

              Comment


              • @B997NDL Ma bucur ca ti-am iesit in cale la timp, imi pare insa rau ca momentan nu mai am delight. Te astept pentru orice alta aroma (si am destule altele) care in mod sigur isi va face treaba la fel de bine ca delight-ul. Vezi ca pe langa gama Spillproof mai am si gama Xtreme cu Twister Berry, Lightning Linen, Volcanic Cherry, Arctic Ice si Hurricane Breeze, la doar 20 RON.
                De gasit... depinde de zi, insa de obicei tot in Pache ma gasesti. Programul Rabla pentru odorizante inca nu a primit subventia de la guvern, deci inca nu putem vorbi de reducere pentru odorizantul vechi.

                Costul este tot de 15 RON, capacel si TVA inclus

                @Rey91 Pretul este mai sus, acelasi de 15 RON. Promit sa aduc delight cat de repede pot, insa cea mai sigura varianta este abia luna viitoare pe la jumatate, oricum dureaza transportul ceva din State pana aici.

                Va multumesc ca urmariti threadul, promit sa postez in secunda 2 cand am primit marfa. Toate cele bune!

                Comment


                • atunci recomanda-mi tu ceva in loc de golden state... sa nu fie un miros greu.
                  ceva mai fresh.

                  Comment


                  • Pai ar fi cam asa: Gardenia del mar, Fresh Linen, Squash blossom, din ce am testat eu pana acum. Mai sunt destule, dar e vorba si de ce anume iti place tie. Te hotarasti la fata locului.

                    Comment


                    • Stoc valabil!

                      Comment


                      • Golden State Delight din nou pe stoc!
                        Toate aromele disponibile, plus 2 arome noi: Tangerine Tango si Ocean Wave.

                        Comment


                        • Vreau si eu 2 conserve guma turbo, un pret cu transport cu tot. Multumesc

                          Comment


                          • Prin posta trimit minim 4 conserve, asa ca daca mai gasesti pe cineva care sa vrea 2 bucati, iti pun la posta. Transportul cu tot cu ramburs este cam 8-10 lei, la care se mai adauga pretul conservelor.
                            O zi buna!

                            Comment


                            • Stoc complet! Arome noi: Ocean Wave si Tangerine Tango!

                              0723.195.921

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google