Ma Scap De Deflectoare Aer Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Scap De Deflectoare Aer Logan

    Salutare tuturor,

    Daca aveti nevoie de ele, sunt set fata+spate, au fost montate la mine pe masina dar sunt in stare buna. Nu sunt originale, culoarea e negru fumuriu, pretul e de 40 RON iar livrarea o pot face personal in Cluj sau prin Fan Curier cu plata la destinatie in tara.

    Pentru poze sau ale informatii contul de YM e abaddon667.

  • #2
    doar cele fata?? ce pret daca le dai ??? trimiti si cu posta ? astept un reply ms!!!!! si o poza cu ele te rog daca se poate ....

    Comment


    • #3
      doar cele fata costa 30 ron ca risc sa raman cu cele spate daca nu o sa le mai cumpere nimeni. Daca gasesti pe cineva care le vrea doar pe spate te-ai rezolvat. Trimit si cu posta, doar ca ma gandeam la promptitudine. Poza o sa vina curand

      Comment


      • #4
        salut.... sunt interesat... dar ma intereseaza daca s-a zgariat cumva geamu din cauza deflectoarelor.... + ceva poze. m-ar interesa fata + spate
        Drive safe....

        Comment


        • #5
          Originally posted by laurch View Post
          salut.... sunt interesat... dar ma intereseaza daca s-a zgariat cumva geamu din cauza deflectoarelor.... + ceva poze. m-ar interesa fata + spate
          Salut.. nu mai sunt interesat am laut de la altcineva... bafta la vanzare
          Drive safe....

          Comment


          • #6
            geamul se zgarie mai ales geamurile de la usile din fata ca alea sunt folosite mai des, eu le-am dat jos dar cred ca am sa le pun la loc ca e curent in majina cand merg cu geamul deschis.

            spor la vanzare
            Last edited by XSorynX; 23 September 2009, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google