cumpar aparatoare noroi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar aparatoare noroi

    astept oferte

  • #2

    Comment


    • #3
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Sunt bune,nu zic nu,dar eu las masina fara ele.Am vazut Loganuri cu aparatori rupte,daca mai mergi si la o iarba verde(nu in lunile urmatoare)nu vreau sa le mai port de grija si la astea.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          ma gandeam ca are cineva pe aici de vanzare...oferta lui silviu de 80 RON pt un set mi se pare mare

          Comment


          • #6
            dute la dealer ca oferta lor e de 120-150ron un set

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by sonykel
              dute la dealer ca oferta lor e de 120-150ron un set

              am vazut pe net o firma din calarasi aprox 30 ron setul complet

              Comment


              • #8
                am vazut si eu ca si eu vreau asa ceva dar ma intreb cat de bine se potrivesc si daca se prind la fel ca cele originale sau trebuie date alte gauri...

                sigpic

                Comment


                • #9
                  pai acolo spune ca sunt de logan..de ce nu s-ar potrivi?

                  Comment


                  • #10
                    pai nu stiu parca n-am incredere... de ce s-ar potrivit? e si cum era la vechiile dacii cu aripile de CONEX si de uzina... puneai putin autogenul pe cele de CONEX si se potriveau

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      pai ce rost mai are sa le comercializeze sub denumirea aparatori pt logan?
                      sa le cumpere fraierii? pai sa fii fraier sa cumperi sa vezi ca nu se potrivesc si sa nu te duci la OPC sa-i reclami? nu stiu..parca as cumpara, nu costa mult, si daca nu merg fac o plangere la OPC pt reclama falsa

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by BOGDAN1709 View Post
                        ma gandeam ca are cineva pe aici de vanzare...oferta lui silviu de 80 RON pt un set mi se pare mare
                        ale lui silviu sunt protectii aripi la 80 de lei,ce se monteaza pe cantul aripii deasupra rotii,nu e acelasi lucru cu aparatorile de noroi care vin in spatele rotilor

                        Comment


                        • #13
                          Pentru CT ... pe poporului e un magazin piese auto dacia ... au aparatori logan 55 roni fata spate cauciuc moale flexibil net mai bun decat cel de la dacia ... + suruburi si instructiuni (nu le vad rostul) ... si mai lat si mai frumos designul ... fac si poze daca vreti ... daca nu gasiti magazinul va ajut

                          cat pentru initiatorul threadului ... CoStIn are de vanzare aparatori noroi originale dacia noi la preturi bune ... apeleaza cu incredere
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • #14
                            Toti pe aici vand cele de la DOBRE-PROD doar ca isi mai pun un mic de adoas de 150%.Suna cu incredere la numarul de telefon de pe site-ul firmei si cumperi set fata+spate de aparatori noroi la 23 de ron+primesti un set de inele pentru aeratoare gratis,iar la un set de deflectoare(paravanturi)fata+spate 43 de ron primesti un set de pleoape gratis.Doamna e foarte amabila;eu am apelat la ei cand am vazut la ce pret m-ar ajunge pe aici un set de aparatori ft+sp,deflectoare+pleoape aici plateam pe putin 130 de ron ...asa am platit 90 de lei toate astea si aduse la usa nu am mers dupa ele la posta.
                            Imi pare rau daca am suparat pe cineva cu postu meu,insa pentru cei care si-au luat masina in rate si nu prea au banuti de imbogatit pe altii mai bine procedeaza asa...
                            O zi buna tuturor.

                            Comment


                            • #15
                              Adevar graiesti ...
                              sigpicMy ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google