[Vand] Difuzor Bara Spate plastic,eleroane fibra si diferite accesorii de tuning

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se dau gaura in tabla si se prinde cu surub si se da si cu putin silicon ca sa nu intre apa si sa rugineasca tabla...
    AG 65 V M C

    Comment


    • Gata difuzorul a ajuns si la Constanta. A fost prins de bara foarte usor cu niste holsuruburi negre cu cap conic si scurte care nu au costat nisi 50 de bani. Tin sa mentionez ca atunci cand am ridicat difuzorul de la posta acesta era foarte bine impachetat si protejat(ms foarte mult MaDu). In plus ,difuzorul nu e nevoie sa fie vopsit ca deja plasticul are o textura foarte frumoasa. Hai sa pun si niste poze:
      Attached Files
      Last edited by Raoulemilian; 31 May 2011, 20:00.

      Comment


      • mai e de actualitate anuntul?
        daca da zi-mi si mie un pret la coltarele acelea din plastic pt bara fata de ph1 te rog.

        Comment


        • Salut,
          Mai este valabil anuntul?Ma intereseaza un difuzor de plastic daca mai ai
          sigpic
          TM 01 DEO

          Comment


          • Nu se mai fac difuzoare de plastic...
            AG 65 V M C

            Comment


            • Ai cumva coltare bara fata si grila radiator din kit-ul original dacia?

              Comment


              • Nu...(10caractere)
                AG 65 V M C

                Comment


                • Praguri din kitul original dacia, (produsul este nou). Pret 220lei
                  AG 65 V M C

                  Comment


                  • mad-ule pretul la praguri e fix..sau se poate negocia la ele?m-ar interesa ca ale mele sunt strambe
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • Se poate inchide. Multumesc
                      AG 65 V M C

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google