[Vand] Difuzor Bara Spate plastic,eleroane fibra si diferite accesorii de tuning

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Nu sunt originale dar vin bine.
    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

    Comment


    • #62
      Madu asteptam un raspuns ! Ai trimis si la mine unul ?

      Comment


      • #63
        Scuze topser. Da am trimis la toata lumea care mi-a cerut in pm si pe mess. Maine sau cel tarziu luni sar putea sa ajunga
        AG 65 V M C

        Comment


        • #64
          fratilor niste poze cu coltarele montate +difuzor spate, pareri , impresii, si eu vreau sa cumpar ma intereseaza parerea celor care le au deja montate pe masina cu pozeeeee, merci cu stima!

          Comment


          • #65
            Up Up Up Up

            Astazi a mai plecat un difuzor spre Timisoara
            AG 65 V M C

            Comment


            • #66
              pt cine crede k madu le da scump vedeti k pe ******* sunt 150lei din fibra asa k pretu e ok...as vrea si eu unul da-mi ape si te sun 0766275206

              Comment


              • #67
                sal

                nu are nimeni poze cu ele montate? ma intereseaza coltarele cum se vad, arata pe masina si daca fixarea ii ferma nu cumva eventuala lovire sau trepitatiile de la gropi sa provoace desprinderea partii superioare, de aia va intreb pe cei care au montat pe fata, astept!!!! merci anticipat

                Comment


                • #68
                  Up Up Up

                  Cine mai doreste? Cine mai pofteste?
                  AG 65 V M C

                  Comment


                  • #69
                    am primit difuzoru, inca nu l-am montat dar e mult mai reusit decat cele din fibra si mult mai usor, daca s-ar putea ca tot chitu sa fie asa, ar fi super.
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • #70
                      MaDu te salut ,pentru mcv ,nimic ,m-ar interesa protectiile ptr. usile din spate si difuzorul spate,deocamdata ,sunt sperante de a aduce asa ceva in timp scurt....multumesc.
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • #71
                        @blackufo-imi pare rau de mcv nu am nimica si nu stiu cand se vor produce.Srry
                        AG 65 V M C

                        Comment


                        • #72
                          stau pe-aproape ,poate se iveste ceva ,...........multumesc.
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment


                          • #73
                            Astazi au mai placat 2 difuzoare, 1catre Brasov si 1 catre Sibiu
                            AG 65 V M C

                            Comment


                            • #74
                              Salut Madu.Difuzoarele is ajunse cu bine la destinatie.Am vb si cu colegu Adimrv si sambata le si montam de ne permite vremea.Pozele vor veni ulterior.

                              Comment


                              • #75
                                sal

                                Madu nu stii cam pe cand o sa iasa tot kitul? si la ce pret? merci acum praguri ai sau eleronul sau astepti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google