Vand Logan Prestige 1.6 16v 105CP In Garantie!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan Prestige 1.6 16v 105CP In Garantie!

    Vand Logan Prestige 1.6 16v 105CP!
    An fabricatie: 2007 luna mai, in garantie pana in mai 2010.
    Motor: 1.6 16v 105CP.
    Km reali: 27.800.
    Dotari: ABS; A/C; 4 geamuri electrice; 2 airbaguri; servo; oglinzi electrice incalzite; inchidere centralizata; proiectoare; comp. bord; volan + schimbator in piele; scaun reglabil in inaltime; jante aliaj usor originale, vopsea metalizata...
    Suplimentar: Covorase originale Dacia Logan; Culoare fundal ceasuri bord neon; resoftat (+7/8CP si 11/12 NM).
    Revizii: prima la 9.000 km si 1 an de zile (prin iunie 2008) si a doua la 19.500km si 2 ani (iulie 2009), urmatoarea la 34.500km sau iulie 2010.
    ITP: iulie 2011.
    NU ARE NICI UN FEL DE HIBA SAU AVARIE.
    PRET: 6.350E
    ACCEPT VARIANTE CU DACIA (LOGAN / SOLENZA), RENAULT sau DAEWOO mai ieftine + diferenta cat mai mare.

    P.S. Masina merge 145km/h cu viteza a 3-a si 205 km/h full speed.

  • #2
    Iti pot oferi la schimb o dacia logan 1.4 laureate, 2007 + 1000 euro dif.

    Comment


    • #3
      Multumesc de oferta, dar as dori o diferenta mai mare decat 1.000e. Pentru aceasta diferenta prefer sa nu o mai schimb, mai mult ma costa drumurile si actele. Multumesc inca odata.

      Comment


      • #4
        Care e diferenta de o doresti?

        Comment


        • #5
          Am trimis mail catre administrator deoarece am intampinat ceva probleme la urcarea pozelor si au trecut cele 10 minute. Contact mythrobr@yahoo.com sau 0766675685. Voi urca poze imediat ce voi putea. Va multumesc.

          Comment


          • #6
            ce culoare este masina?? si ce dif vrei la a mea?? 1.6 ambition full
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • #7
              Culoare

              Cezar, masina ta este prea noua, si prin urmare nici nu iti pot cere diferenta pe care o doresc eu. In principal doresc tot un Logan nu neaparat noutz si dotat, dar cu diferenta cat mai mare. Da-mi totusi niste detalii cu privire la masina ta...culoare, km, etc...Stima.

              Culoare masina - Argintiu Metalizat.

              Oameni buni, nu vreau sa dau masina pe o alta pe care nu o stiu doar de dragul de a o schimba. Vreau bani in principal, dar voi avea nevoie si de masina sa ma deplasez. Sunt foarte multumit de Logan si prin urmare am zis ca as dori ca varianta de schimb tot un Logan, dar unul cat mai ieftin comparativ cu a mea care-i varianta de top, ii ideea de a putea obtine o diferenta cat mai mare. Cat sa iti cer de la un Ambition? Cat sa fac actele pe ea si inca 20 de mil? Nu are rost ptr. mine schimbul in conditiile astea. As dori spre exemplu un Preferance 1.4 2005 cu 40-50.000 km + 3.500e. Am dat un exemplu. Va salut.
              Last edited by Myth; 15 November 2009, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Am facut azi poze la masina. YM - mythrobr@yahoo.com pentru un photo sharing cu cine este interesat. Multumesc.

                Comment


                • #9
                  Eu cred ca e mai bine sa pui pozele aici, masina este luata in rate? Ai achitat-o?

                  Comment


                  • #10
                    Masina nu este achizitionata in rate, iar in ceea ce priveste pozele, sunt foarte constient ca mai bine pun pozele aici, dar dupa 10 min nu se mai poate edita si am scris la admin deja.

                    Rog un operator sa inchida daca se poate acest topic, deoarece am deschis unul nou cu aceeasi masina, unde am pus si poze. Multumesc.
                    Last edited by Myth; 16 November 2009, 23:12. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Pune pozele aici, ti-am facut eu curatenie.
                      Ceilalti, va rog sa va abtineti de la comentarii inutile.

                      Comment


                      • #12
                        Logan Prestige

                        Vand Logan Prestige 1.6 16v 105CP!
                        An fabricatie: 2007 luna mai, in garantie pana in mai 2010.
                        Motor: 1.6 16v 105CP.
                        Km reali: 27.800.
                        Dotari: ABS; A/C; 4 geamuri electrice; 2 airbaguri; servo; oglinzi electrice incalzite; inchidere centralizata; proiectoare; comp. bord; volan + schimbator in piele; scaun reglabil in inaltime; jante aliaj usor originale, vopsea metalizata...
                        Suplimentar: Covorase originale Dacia Logan; Culoare fundal ceasuri bord neon; resoftat (+7/8CP si 11/12 NM).
                        Revizii: prima la 9.000 km si 1 an de zile (prin iunie 2008) si a doua la 19.500km si 2 ani (iulie 2009), urmatoarea la 34.500km sau iulie 2010.
                        ITP: iulie 2011.
                        NU ARE NICI UN FEL DE HIBA SAU AVARIE.
                        PRET: 6.350E
                        ACCEPT VARIANTE CU DACIA (LOGAN / SOLENZA), RENAULT sau DAEWOO mai ieftine + diferenta cat mai mare.
                        Attached Files
                        Last edited by Myth; 16 November 2009, 23:37. Reason: quote

                        Comment


                        • #13
                          Disponibil la negociere in cazul schimburilor, 6.300E la plata cash.

                          Comment


                          • #14
                            Rezervat pana vineri dimineata.

                            Comment


                            • #15
                              masina fost vanduta in curand va apare pe strazi cu numere de Bucuresti - misto masinuta si merge exceptional!
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google