[Cumpar] 2-a Anvelope De Vara, Ofer 200 Ron

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Cumpar] 2-a Anvelope De Vara, Ofer 200 Ron

    gumele trebuie sa aibe vechime maxim 2 ani, sa mai aibe 'carne' ,macar 6 mm, sa fie neaparat cu profil V . sa nu fi avut pana cu ele.
    De preferinta as dori BF Goodrich profiler2 sau ceva asemanator.

    am uitat sa precizez Brasov este destinatia gumelor
    Last edited by mumus; 19 November 2009, 16:49. Reason: Automerged Doublepost
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

  • #2
    Asemanator.. am sa iti dau 2 kormoranuri la 150 de lei amandoua.. au mai bine de 6 mm carne pe ele..

    Sigur nu vrei kormoran?
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      eu am 2 kormorane la 100 lei amandoua )
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        eu am doua maloya la 100 de ron
        Attached Files

        Comment


        • #5
          am vazut anvelopele lui cata29 sunt super au cam 6 mm la carne si sunt si de firma buna maloya fara petice sau snururi bagate in ele

          Comment


          • #6
            Keanu si Tudor !am fost clar cred.....aveti chef de misto...va rog faceti caterinca la alta taraba.

            Cata 29 sa stii ca mai astept poate gasesc bf goodrich. multumesc oricum si spor la vanzare.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              mai frate, dar nu le vrei cumva si noi la 200ron ambele? nu de alta, dar profiler2 am auzit c-ar fi super ieftine si 200ron/perechea mi se pare exagerat de mult cat oferi...mai ales ca iti permiti sa aiba uzura de maxim 30% (3mm din 9-10mm cat au cand sunt noi) si neintepate, uzate uniform. chiar oferi peste pietul pietei. numa' ca tu oferi pe pereche cat face o bucata...vezi sa nu primesti un tir de anvelope noi la ce oferta de nerefuzat ai facut. unde dracu descarci tiru cu gume? daca ai nevoie de ajutor, vin si eu, ca vreau si eu 4 buc profiler2 aproape noi, impecabile, la 400ron toate 4 bucatile
              ps: sper ca stii de gluma...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                up de la mine.
                fara alte comentarii la bursa.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  seba...am luat doua cu 200 ron..exact cum scrie mai sus...una noua e 190 ron..daca stii unde sa cauti.
                  deci oferta mea e corecta.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #10
                    ce dimensiuni vrei

                    Comment


                    • #11
                      185/65 r15
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #12
                        ai asa ceva?
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #13
                          are cineva ce vreau eu?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #14
                            se pare ca nu are lumea
                            iti dau 3 montana cu 100 lei toate 3
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #15
                              nu multumesc

                              gumele trebuie sa aibe vechime maxim 2 ani, sa mai aibe 'carne' ,macar 5-6 mm, sa fie neaparat cu profil V . sa nu fi avut pana cu ele.
                              De preferinta as dori BF Goodrich profiler2 sau ceva asemanator.
                              185/65 R15
                              am uitat sa precizez Brasov este destinatia gumelor

                              gumele trebuie sa aibe vechime maxim 2 ani, sa mai aibe 'carne' ,macar 6 mm, sa fie neaparat cu profil V . sa nu fi avut pana cu ele. 185/65R15
                              De preferinta as dori BF Goodrich profiler2 sau ceva asemanator, Brasov este destinatia gumelor
                              Last edited by mumus; 25 November 2009, 13:20. Reason: Automerged Doublepost
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google