Vand Radio CD Pioneer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Radio CD Pioneer

    DANi: am facut poza la radio cd de masina (cel pe care l-am folosit la tub bass + statie), este pioneer merge perfect, nu sare deloc la gropi, am fost si sunt foarte multumit de el. pret: 150 RON nenegociabil

    e al unui prieten.

    s-a vandut
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 28 November 2009, 10:20.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    asa de greu va este sa faceti o poza si din spate?
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Salut! Il trimiti prin posta sau curier? Mar interesa. Citeste MP3?

      Comment


      • #4
        poza si din spate. trimit cu orice iti convine, oricum va fi foarte bine ambalat ca sa nu apara deteriorari la transport.
        nu, nu citeste mp3-uri, este radio cd de masina
        Attached Files
        Last edited by crististreulea; 22 November 2009, 16:01.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          sus cu el, e intretinut, curatat, dat cu crema, masaj zilnic, seara i s-a citit povesti, in principiu e un UP
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            criza mare, reducem 130 lei
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Din ce an este?
              O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

              Comment


              • #8
                anul de fabricatie e 2002, a fost cumparat de nou in 2004 iar de 2 ani nu-l foloseste. folosit efectiv cam 3 ani
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #9
                  Multumesc frumos ptr.raspuns
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google