Discuri frana ventilate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discuri frana ventilate

    Vand 2 discuri frana ventilate LOGAN, folosite 14000 km. Pret 200 lei .Negociabil.

  • #2
    probabil ca face upgrade , te rog sa pui poze cu discurile altfel se sterge , ai grija sa se vada exact gradul de uzura in poze.

    Comment


    • #3
      Am discutat si eu cu Dan Honda. O sa posteze niste poze dintr-un unghi relevant asupra gradului de uzura si asta cat mai curand.
      Scuze de offtopic

      Comment


      • #4
        Uzura la piesele de la Dan Honda ? Nu exista!

        Comment


        • #5
          Imi cer scuze pentru ca am intarziat cu pozele.Am reusit sa le descarc.Am masurat suprafata de uzura si este de 19,6.(nu stiu cat este aceasta suprafata atunci cand sunt discurile noi)






          Pentru amanunte:0744699844
          Last edited by Dan Honda; 25 November 2009, 21:20. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            In specificatiile producatorului, se mentioneaza faptul ca grosimea ,, de nou " este 20.6 mm.
            In cazul tau Dane, asta ar insemna o uzura proportionala de 0.5 mm de fata. Este destul de bine

            Comment


            • #7
              Un mic amanunt,discurile de frana sunt de la masina mea,un Logan 1,5 DCI fabricat in 2006,model cu AMBITION.Discurile au fost inlocuite la cateva luni dupa achizitionarea masinii cu altele ZIMMERMAN,ventilate si perforate.

              Comment


              • #8
                un mare upp de la mine recomand

                Comment


                • #9
                  UP.............
                  Chiar nu va trebuie la masina discuri de frana ventilate ?

                  Comment


                  • #10
                    Daca discuri de frana ventilate nu aveti nevoie,am 4 anvelope 185 65 15 DEBICA PASSION noi noute,cu eticheta pe ele. Poze maine.

                    Comment


                    • #11
                      pune si pret la cauciucuri.
                      poate ca era bine sa deschizi un topic nou doar pentru acele cauciucuri. pe cine intereseaza cauciucuri nu intra pe un topic de discuri frana
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        CRISTISTREULEA, multumesc frumos pentru observatie,nu prea ma pricep dar garantez ca o sa invat. Pret pentru anvelope 550 ron negociabil. Inca o data MULTUMESC.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google