[Vand] Logan 1.6 16v 105 Cai

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hai Sus !!!
    Last edited by Cezar; 7 December 2009, 21:00.

    Comment


    • #17
      [ Hai Sus !!!

      Comment


      • #18
        Up!! Am pus gumele de iarna pe ea. 6200 euro. neg.

        Comment


        • #19
          marci ceea ce numestii tu pomana pt altii ......eu zic ca te inseli amarnic ! in primu rand tu nai habar de ce masina ai ...asta ca sa iti zic frumos ! tu ai facut un cont pe care ai zis ca o sa reusesti sa vinzi masina mai repede ! diferenta este ca pe acest forum gasesti multi multi oameni care stiu mai bine ce masina au ! si unii nu ar dao pe nici o japoneza sau pe cine stie ce marca ! aici is adevaratii cunoscatori a marcii ! nu pe strazi sau prin piete unde ii vezi tu ! Nu ai ce zice in legatura cu cristidedea , sau onesti sau bacau ........el tio oferit un pret destul de rezonabil avand in vedere ca are 3 ani masina si avand in vedere ca el nu stie ce drumuri a batut masina ! daca aveai si tu ceva arcuri sport , un kit ceva mai inedit , daca ar fii antifonat sau cine mai stie ce , o folie , niste imbunatatiri fata de varianta stock ...atunci puneai problema altfel ! mai uitate un pic pe http://www.*******.ro/ unde gasesti niste logane destul de frumusele( avand imbunatatiri ) si cu un pret cat de cat real ! pana una alta nu mai lua lumea la baza ca nu rezolvi nimik decat poate un ban;)
          sigpic

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google