Cumpar Capace Antifurt

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Capace Antifurt

    Cumpar 4 capace antifurt(cred ca asa se numesc) pentru jante de aliaj model prestige(cel cu 14 spite)
    daca nu are nimeni de vanzare poate imi da cineva o idee de unde as putea cumpara.

  • #2
    de la dealer, dar te ustura buzunaru e vreo 25-30 de lei bucata din cate stiu eu. si cheia cu care desfaci antifurturile(suruburile) tot cam asa este la pret. Spor!!
    Last edited by 66CYP; 13 December 2009, 22:54.
    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

    Comment


    • #3
      daca vi pana in Buc iti dau eu 4 prezoane cu antifurt pe ele

      Comment


      • #4
        Iti recomand cu caldura sa te duci la dealer si sa le cumperi. Se gasesc la set, cu tot cu cheie. Si nu, nu sunt ieftine deloc!
        Deasemenea, daca treci de la jenti de tabla la jenti de aluminiu, se recomanda inlocuirea prezoanelor. Pentru jentile de aliaj sunt diferite. Au in plus acea saiba care protejeaza orificiul de fixare. Adica nu freaca prezonul pe janta.

        Comment


        • #5
          din cite imi aduc aminte sa discutat pe problema prezoanelor si cred ca ai inteles despre ce e vb difera doar cheia la tabla trebuie 19 iar la aliaj 17 la filet si conul care fixeaza janta sunt la fel

          Comment


          • #6
            deocamdata las prezoanele vechi de la jantele de tabla
            momentan sunt interesat de acele capace ornament sau antifurt,nu stiu exact cum se numesc

            Comment


            • #7
              inca mai caut ornamentele pentru jante model prestige
              daca are cineva de vanzare....

              Comment


              • #8
                se poate inchide
                multumesc

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google