[Vand] cotiera armster pentru logan.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] cotiera armster pentru logan.

    COTIERA ARMSTER PENTRU LOGAN.PRET 200 LEI.PENTRU DETALII pugd2004@yahoo.com
    Attached Files

  • #2
    deja am cumparat de la dealer... inainte sa vad postul tau
    pretul este fff bun.
    un up de la mine!!

    Comment


    • #3
      spune-mi te rog cotiera este noua?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        Este folosita aproximativ o luna.Arata impecabil.Este varianta negru cu gri.

        Comment


        • #5
          poza cu ea.....si daca nu e rupta sau zgariata iti ofer 100 ron
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            Multumesc pentru oferta.Pretul oferit de tine nu pot sa-l comentez.Te rog sa vezi cat costa una noua.

            Comment


            • #7
              eu ti-am oferit cat pot eu sa dau pe un produs folosit,nu e nici o problema daca nu vrei sa accepti oferta mea.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                Ok.Multumesc pentru oferta dar nu sunt dispus sa o vand la acest pret.O zi buna.

                Comment


                • #9
                  Ofer 150 ron ca este criza am mai vb pe mes vine omu la tine in Mures sa o ridice toate care s-au vandut pe forum au avut acest pret!

                  Comment


                  • #10
                    Exact cum ti-am spus si pe mess nu o dau mai jos de 180 lei.Nu ma intereseaza alte cotiere cu cat s-au vandut.Eu stiu ce vand. Deci... ULTIMUL PRET ESTE DE 180 LEI.Te rog nu mai insista cu alte preturi.Multumesc pentru intelegere.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by pugd2004 View Post
                      Exact cum ti-am spus si pe mess nu o dau mai jos de 180 lei.Nu ma intereseaza alte cotiere cu cat s-au vandut.Eu stiu ce vand. Deci... ULTIMUL PRET ESTE DE 180 LEI.Te rog nu mai insista cu alte preturi.Multumesc pentru intelegere.
                      o iau eu cu 180 dar fara taxe de trnsport daca e cea originala cu suport metalic

                      Comment


                      • #12
                        Astept un raspuns de la tine stam aproape si nu costa mult transportu ms!

                        O cumparam eu dar nu are intaritura de metal care este esentiala in durata de viata a cotierei cum sunt cele de la Dacia care ai in cutie respectiva tabla care se monteaza in podea!
                        Last edited by radu2008; 6 January 2010, 15:26. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          Nu mi se pare corect sa intri aici si sa-ti dai cu parerea dupa ce ma agasezi pe mess cu tot felul de oferte.Poti sa fi sigur ca oricine este interesat de cotiera am sa-i spun ca NU MAI AM INTARITURA DE FIER DE LA EA.Cei de service au profitat probabil de naivitatea mea si au montat-o fara.Oricum tin sa-ti mentionez faptul ca si asa este foarte stabila.Multumesc.

                          PS.Incearca sa eviti anunturiile postate de mine.Multumesc.

                          Comment


                          • #14
                            Nu ma asteptam sa spui ca te-am agresez pe mes ai zis ca primu venit primu servit asa este la targa unu cere altu da, ti-am oferit 190 ron cu transportul platit de tine eu am fost domn ,am zis atata ca nu este completa si sa nu-i duci in eroare pe cei care o cumpara ca este incompleta mai bine pun 50 ron in plus si cumpar una noua completa cu respectiva intaritura!

                            Comment


                            • #15
                              1. A AGASA nu este acelasi lucru cu A AGRESA.
                              2.Nu incerc sa induc pe nimeni in eroare.Nu am spus nimanui ca are respectiva intaritura.
                              3.Daca iti face impresia ca un pret oferit de tine pentru produs este o favoare pentru mine asta nu inseamna ca esti un Domn.
                              4.Te rog sa-ti cumperi una noua si sa o folosesti sanatos.
                              Pun toate astea pe seama tinereti de care dai dovada.
                              Rugamintea mea este sa incetam acest schimb de replici si sa-si vada fiecare de treaba.
                              Multumesc.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google