[Vand] cotiera armster pentru logan.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In cer scuze nu am fost atent la respectivul cuvant!

    Comment


    • #17
      salut ai mai facut poze la cotiera?
      God is my copilot

      Comment


      • #18
        Da.O sa le atasez.
        Attached Files

        Comment


        • #19
          Cam tarziu dar na sa zicem.. Cand postezi un anunt la bursa se ofera toate datele aferente, respectiv poza, in prima poza ai pus o cotiera pe negru iar aici apare una pe gri, de obicei cand zici cotiera armster te astepti la o intaritura metalica, tu nu ai precizat asta in anuntul tau sau ai omis faptul ca nu are intaritura metalica, Spor la vanzare.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #20
            Originally posted by pugd2004 View Post
            1. A AGASA nu este acelasi lucru cu A AGRESA.
            2.Nu incerc sa induc pe nimeni in eroare.Nu am spus nimanui ca are respectiva intaritura.
            3.Daca iti face impresia ca un pret oferit de tine pentru produs este o favoare pentru mine asta nu inseamna ca esti un Domn.
            4.Te rog sa-ti cumperi una noua si sa o folosesti sanatos.
            Pun toate astea pe seama tinereti de care dai dovada.
            Rugamintea mea este sa incetam acest schimb de replici si sa-si vada fiecare de treaba.
            Multumesc.
            La punctul 2 as putea sa te contrazic, ai spus cuiva ca are intaritura, dar nu pe acest forum, are mare dreptate KeanuRev, spor la vanzare.

            Comment


            • #21
              Ok. Am inteles.Multumesc pentru sfaturi.Totusi ar trebui tinut cont ca sunt incepator pe acest site si nu am facut intetionat greseliile respective.Nu-mi sta in caracter sa incerc sa fraieresc pe cineva.Legat de partea cu intaritura metalica ,da,intradevar am spus unei persoane ca o are.Singurul considerent fiind acesta:Nu stiam despre ce este vorba,la mine a fost montata de cei de la service fara intaritura.Am crezut ca partea care tine efectiv cotiera este aceea"intaritura metalica". DECI!!! ACEASTA COTIERA NU ARE INTARITURA METALICA LA MINE A FOST MONTATA FARA.PRIMA POZA NU ESTE REALA!!!! POZELE REALE SUNT MAI JOS IN MESAJ!!! Sper ca totul este clar acum.Astept si alte sfaturi sau sugestii constructive.MULTUMESC.

              Comment


              • #22
                Eu am spus ca o sa te intrebe si viitori cumparatori despre acea intaritura cand am negociat la telefon,oricum bafta la vanzare si mai lasa din pret daca vrei sa o vinzi!

                Comment


                • #23
                  Uite !!numai pentru tine- radu2008 costa 160 lei.Ultima mea oferta,daca nici asta nu-ti convine TE ROG LASA-MA IN PACE!!!!Incearca sa eviti mesajele scrise de mine.MULTUMESC!!!!!

                  Comment


                  • #24
                    salut dar nu te supara noi vrem sa te ajutam nu sa te jefuim intaritura aia face toti bani si daia e asa scumpa si in plus fara intaritura gasesti la toate colturile cu 100 ron ... scuzeca te dezamagesc
                    drive with speed than you die fast

                    Comment


                    • #25
                      Multumesc pentru ajutor tuturor.Trebuie sa intelegeti ca intentia mea nu este de a incerca sa fraieresc pe cineva.Nu sunt dezamagit, dar cand o persoana pe care o rogi sa te lase in pace tot insista cu tot felul de idei si preturi parca ti se acreste.Chiar am luat in serios sfaturiile la majoritatea dintre voi si va multumesc pentru ele.Imi pare rau ca nu pot sa plac pe toata lumea.

                      Comment


                      • #26
                        Ms de oferta ma duc maine sa vad daca nu gasesc din intamplare un suport ramas de la o cotiera ca la mecanici le este lene sa puna si acel suport la clienti pe masina si mai aveam o intrebare pe okazii.ro este tot aceasta scoasa la licitatie ms?

                        Am facut rost de intaritura de metal pentru cotiera de la service dacia am vb cu cine trebe si s-a rezolvat contra cost ,acuma sa vedem daca ne intelegem noi la un pret!
                        Last edited by radu2008; 8 January 2010, 13:16. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          salut! am achizitionat azi cotiera (fara armatura) la pretul de 140 ron. - cautand am mai vazut ca era un baiat de la constanta care o vindea cu armatura si a si expediat-o prin posta cu totul la 150...160 fara armatura nu prea merita ...parerea mea
                          Last edited by sabinx; 8 January 2010, 18:20.

                          Comment


                          • #28
                            Salut.Sa-ti fie de folos si sa te bucuri de ea.A mea nu o dau sub 160.Multumesc pentru informatii.

                            Comment


                            • #29
                              120 ron ofer ,nu de alta dar am acea intaritura pe care alti nu o au ms!!!

                              Comment


                              • #30
                                160 ultimul pret

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google