Vand 2 masini pentru programul " rabla"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E MUUUULT!!!!!eu am luat 2 cupoane cu 2500 RON!!!!!Asa ca.......Dute in alta parte!!!
    Last edited by mariuSEL; 26 February 2010, 20:50. Reason: rectific

    Comment


    • #32
      Auzi mariuSEL, mai bine te abtii. Nu te obliga nimeni sa iei de la mine, e cerere si oferta. Sau nu stii ce inseamna asta? Ai putea avea macar bun simt, dar de unde nu e, nici
      D-zeu nu cere.
      Iar pentru Balan Iulian, poate iti faci reclama pe alt thread.
      Multumesc pentru intelegere.
      Oferta valabila in continuare. Negociabil.

      Comment


      • #33
        Sper sa nu te superi sau s-o iei in nume de rau, APAN-ul cumpara rable cu 10 mil si vinde cupoane cu dosar complet cu 18 mil

        Comment


        • #34
          ofer 900 ron

          Comment


          • #35
            Nu ma supar, fiecare e liber sa cumpere de unde este mai ieftin. Asa ca......
            Eu am zis ca este negociabil pretul, dar in limita bunului simt. Asa ca astept oferte, si putem discuta.

            Comment


            • #36
              Astazi am luat voucherul. Pretul sa micsorat. Acum este 18 mil. Hai sus cu rabla.

              Comment


              • #37
                Daca accepti 1500 ron lasa-mi un PM.
                Respect.

                Comment


                • #38
                  Am avut oferta de 1600, si nu le-am dat. Mai astept, nu-i graba. Daca vrei la pretul pe care-l cer eu, ok, daca nu mai cauta. Bafta.

                  Comment


                  • #39
                    Ofer 800 ron,pana azi sau casat si eliberat aprox 20.000 vouchere in contrapartida sau cumparat 400 de masini cu ajutoul voucherelor.Sper ca vezi diferenta intre cerere si oferta.

                    Comment


                    • #40
                      Si care ar fi faza? Am avut oferta cu 1600 lei, si nu am accepat. Eu cer 1800 lei, cine vrea la pretul asta, vorbim, cine nu, sa mai caute. Fiecare e liber.

                      Comment


                      • #41
                        Up,
                        Up

                        UP

                        Se poate inchide topicul. Voucherul a fost vandut azi, cu 18 mil.
                        Last edited by MARIUS_BR; 9 March 2010, 18:19. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google