[Vand] kit incalzire scaune auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by batranul70 View Post
    in lipsa carterelor daca vreti sa montati setul si sa se vada bine se gasesc niste butoane mici rotunde cred ca sunt de la masina de spalat am montat eu la gl.24.bya la galati si arata excelent si nu mai trebuie nici butoanele si nici carterele (oricum setul e cu butoane le folositi la altceva).
    acele butoane le-am montat in dr. si in st. schimbatorului de viteze pe consola centrala au si iluminare in ele.
    o sa revin si cu niste poze.
    DACA ESTE CINEVA INTERESAT IN GALATI S-AU BRAILA MONTEZ INCALZIRE SCAUNE CU ASTFEL DE BUTOANE

    multumesc pentru post... este foarte util! Tineti-o tot asa... un ajutor nu strica niciodata!

    sigpic

    Comment


    • #62
      nu mai cumpara nimeni incalziri?

      sigpic

      Comment


      • #63
        up up up up up

        sigpic

        Comment


        • #64
          si daca tot e vorba de incalzirea in scaune
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #65
            Multumesc Cristi! Sunt sigur ca o sa iasa o treaba buna pana la final!
            Last edited by crististreulea; 3 April 2010, 22:16.

            sigpic

            Comment


            • #66
              de asta zici? Tutorial montaj incalzire in scaune
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #67
                Originally posted by crististreulea View Post
                Multumesc frumos!

                sigpic

                Comment


                • #68
                  up up up up up

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    in bucuresti cunosti pe cineva care monteaza incalzire? cam la ce pret se face un astfel de montaj? incalzirea la ce pret e cu tot cu taxe?

                    Comment


                    • #70
                      @batranul 70 - cand revii cu pozele ?
                      deviza Logan Club - Aici toti suntem prieteni !

                      Comment


                      • #71
                        ???

                        Mai e marfa?
                        Sau e prea cald?
                        Cumva si carter pt scaun reglabil pe inaltime? Intreb si eu pt ca intreaba lumea, dar habar n-am care e diferenta.
                        Poti sa-mi spui prin ce difera carterul de la scaun fix fata de cel reglabil?
                        Chiar nu se poate adapta unul de fix?

                        cele bune!
                        fara semnatura, ca nu e voie cu linkuri!
                        asta e, in Somalia unii o duc mult mai rau...

                        Comment


                        • #72
                          Ma bag eu in seama. E o diferenta intre cele 2, unul are un piciorus mai lung si celalalt mai scurt. Parerea mea sa ai rabdare pana gasesti sa iasa lucru bun.
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by C0zzmyn View Post
                            in bucuresti cunosti pe cineva care monteaza incalzire? cam la ce pret se face un astfel de montaj? incalzirea la ce pret e cu tot cu taxe?
                            nu cunosc pe nimeni in bucuresti care le monteaza insa cam orice electrician auto poate monta.
                            Pretul unui kit format din plase incalzire+butoane este de 115ron+taxele de livrare care sunt in functie de distanta si ramburs la curier rapid sau maxim 20 ron la posta romana.

                            Originally posted by eac View Post
                            Mai e marfa?
                            Sau e prea cald?
                            Cumva si carter pt scaun reglabil pe inaltime? Intreb si eu pt ca intreaba lumea, dar habar n-am care e diferenta.
                            Poti sa-mi spui prin ce difera carterul de la scaun fix fata de cel reglabil?
                            Chiar nu se poate adapta unul de fix?

                            cele bune!
                            Un carter pentru scaun cu reglaj pe inaltime este mai ingust decat cel pentru scaun fix(fara reglaj).
                            Marfa mai este si o sa tot fie! Indiferent de vreme, doar ca momentan nu am cartere pentru scaune!
                            Last edited by costi_21; 4 May 2010, 23:34. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Salut costi 21 !
                              Cand vei avea si cartere (inclusiv pt scaunul reglabil din stanga- sofer- model prestige) anunta.
                              Voi comanda un kit complet. Astept.

                              Comment


                              • #75
                                Si eu vreau un set de incalzire, dar astept pana primesti si cartere, dar pt scaun reglabil la sofer.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google