[Vand] kit incalzire scaune auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by RnjiTzU View Post
    vrem poze cu butoanele pls.....
    Acesta este un model de butoane. Mai am unele rotunde insa la ele nu am poza!
    Attached Files

    sigpic

    Comment


    • #92
      Aceste butoane se pot pune in locasul prevazut din fabrica prin taierea lui in carenaj?

      Comment


      • #93
        Salut ! Cam cat m-ar costa (daca stii cumva!),,trimisul'' KIT-ului pana la BRAILA ?
        LOGANIST CONVINS !!!

        Comment


        • #94
          Originally posted by cezar82 View Post
          Aceste butoane se pot pune in locasul prevazut din fabrica prin taierea lui in carenaj?
          da, se pot pune pe acele cartere de fabrica... fara decupaj pentru butonul de origine

          Originally posted by eugenio_23 View Post
          Salut ! Cam cat m-ar costa (daca stii cumva!),,trimisul'' KIT-ului pana la BRAILA ?
          cu fancurier cam 30 ron iar cu posta cam 10 ron
          Last edited by costi_21; 1 November 2010, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

          sigpic

          Comment


          • #95
            dami pm cu ultimu pret la el cu tot cu butoane da originale daca ai
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #96
              Originally posted by pipan View Post
              dami pm cu ultimu pret la el cu tot cu butoane da originale daca ai
              nu am butoane de origine!

              sigpic

              Comment


              • #97
                Sub scaunele din fata a sandelului meu sunt niste fire,cu o mufa verde.Eu credeam ca sunt trase pentru varianta cu airbaguri laterale.Cineva -undeva pe forum- zicea ca sunt pentru incalzire.Puteti sa ma lamuriti,care e situatia pana la urma? Daca intr-adevar sunt pentru incalzire,ajunge ca dupa montare sa pun o siguranta in tablou? Cam sunt in ceata,stiu...

                Gata,am gasit raspunsul
                Last edited by sanderizer; 8 November 2010, 18:32. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #98
                  Costi,in loc de carenaje,nu ai acea tavita care vine la consola din mijloc,cu locul pentru butoane? Si daca da,o oferta te rog pentru tavita+butoane? ,mersi

                  Am si eu o intrebare legata de montarea incalzirii: butoanele sunt/trebuie sa fie de impuls? Adica apesi odata si e ON,mai apesi odata si e OFF dar pozitia butonului e aceeasi? Cum e de exemplu butonul pentru dezaburirea lunetei?Eu nu am comandat butoanele originale (din varii motive).Pot monta de ex. butoane de geam electric? Mersi.

                  Aloooo nimeni?! Ajutati-ma va rog!
                  Last edited by sanderizer; 10 November 2010, 17:51. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by sanderizer View Post
                    Costi,in loc de carenaje,nu ai acea tavita care vine la consola din mijloc,cu locul pentru butoane? Si daca da,o oferta te rog pentru tavita+butoane? ,mersi

                    Am si eu o intrebare legata de montarea incalzirii: butoanele sunt/trebuie sa fie de impuls? Adica apesi odata si e ON,mai apesi odata si e OFF dar pozitia butonului e aceeasi? Cum e de exemplu butonul pentru dezaburirea lunetei?Eu nu am comandat butoanele originale (din varii motive).Pot monta de ex. butoane de geam electric? Mersi.

                    Aloooo nimeni?! Ajutati-ma va rog!
                    Nu merg acele butoane! Trebuie niste butoane basculante!

                    sigpic

                    Comment


                    • Ok,m-am lamurit intre timp,mersi.

                      Comment


                      • Salut, am primit de la tine cele 2 x kit incalzire scaune ... o sa pun pe viitor poze dupa ce le montez. Montarea se va face pe un bmw e30 cabrio coupe! Mersi mult, le-am probat si functioneaza perfect!!

                        P.S: pentru cei ce nu inteleg... probarea s-a facut cu ele tinute in mana ... puse pe borne

                        P.S2: nu le tineti in mana, o sa aveti o surpriza urata
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by fuguletz View Post
                          Salut, am primit de la tine cele 2 x kit incalzire scaune ... o sa pun pe viitor poze dupa ce le montez. Montarea se va face pe un bmw e30 cabrio coupe! Mersi mult, le-am probat si functioneaza perfect!!

                          P.S: pentru cei ce nu inteleg... probarea s-a facut cu ele tinute in mana ... puse pe borne

                          P.S2: nu le tineti in mana, o sa aveti o surpriza urata
                          ) Ma bucur ca esti multumit... si in acelasi timp ma amuz de felul in care le-ai probat )

                          sigpic

                          Comment


                          • sal,ti-am dat mesaj privat

                            Comment


                            • Salut,
                              Mai este valabil anuntul?

                              Comment


                              • Originally posted by guby View Post
                                Salut,
                                Mai este valabil anuntul?
                                da, anuntul este valabil! Ti-am raspuns si in privat... insa pentru o mai mare promtitudine va recomand sa ma sunati!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google