Vand accesorii auto - super pret!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    cat ma costa un kit bixenon slim ? cu garantie 12 luni
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #77
      Originally posted by LmtdEdition View Post
      cat ma costa un kit bixenon slim ? cu garantie 12 luni
      Pt fiecare instalatie se mai adauga 50 lei pt slim.
      Numai bine!

      Comment


      • #78
        poti sa pui o poza cu " Sistem de asistenta parcare cu 4 senzori si afisaj cu led-uri Pret: 110 lei "?
        ma intereseaza cum arata afisajul cu led.

        Comment


        • #79
          Originally posted by mariusmyb View Post
          poti sa pui o poza cu " Sistem de asistenta parcare cu 4 senzori si afisaj cu led-uri Pret: 110 lei "?
          ma intereseaza cum arata afisajul cu led.
          Momentan nu am pe stoc
          Dar cam asa arata
          Attached Files

          Comment


          • #80
            Originally posted by kapa View Post
            Eu sincer nu ma pricep f bine...si nu are rost sa o stric mai rau.
            Dar iti las nr de tel de la 2 baieti:
            Bogdan 0723915567
            Florin 0765358215

            Sper sa'ti fie de ajutor. Numai bine!
            SALUT ! VREAU SI EU SA IAU LEGATURA CU TINE PENTRU O ALARMA DISCOVERY 500 ID MEU ESTE : iulistil2 sau mail iulistil2@yahoo.com
            daca se poate sa ma contactezi urgent , multumesc anticipat

            Comment


            • #81
              Originally posted by iulistil2 View Post
              SALUT ! VREAU SI EU SA IAU LEGATURA CU TINE PENTRU O ALARMA DISCOVERY 500 ID MEU ESTE : iulistil2 sau mail iulistil2@yahoo.com
              daca se poate sa ma contactezi urgent , multumesc anticipat
              Vrb pe mess

              Comment


              • #82
                Uppppp............

                Comment


                • #83
                  Super Oferta de Paste!!!!(doar in perioada aceasta, pretul instalatiilor xenon scade cu 10 lei)
                  Instalatie Xenon H1, H3, H7, H11 - 180 lei

                  Instalatie Xenon H4 bixenon, D2S - 260 lei

                  Garantie 12 luni

                  Comment


                  • #84
                    Ma intereseaza si pe mine 2 lucruri de la tine:
                    1. Senzori parcare in oglinda la 150 ron nu pui o poza?Sau ce firma si model sunt...
                    2. Bixenonul H4 e suficient pt farurile stoc logan?! Nu sunt prea slabe sau ma rog prea puternice sa-mi topeasca farurile...sunt varza in domeniul xenonului.Mai tre cumparat altceva in plus pe langa ce oferi tu la 260 ron?Citeam in posturile anterioare ca mai pui 50 lei pentru slim. Care-i diferenta?!Si apropo cam cat costa un montaj pt xenon (asa orientativ).
                    Poti sa-mi explici si mie cum sta treaba ca nu ma pricep deloc la xenon!!
                    Merci anticipat si scuze de atatea intrebari dar sa ma lamuresc si eu sa nu comand si sa-mi para rau ca mai trebuia ceva in plus.
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • #85
                      virago...bune interbari...sa stii ca nu esti singurul care nu se pricepe...stai linistit ca mai sunt si altii....si e bine sa-i intrebi pe cei care si vand...asa ii vezi si pe ei daca stiu ce vand

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by virago View Post
                        Ma intereseaza si pe mine 2 lucruri de la tine:
                        1. Senzori parcare in oglinda la 150 ron nu pui o poza?Sau ce firma si model sunt...
                        2. Bixenonul H4 e suficient pt farurile stoc logan?! Nu sunt prea slabe sau ma rog prea puternice sa-mi topeasca farurile...sunt varza in domeniul xenonului.Mai tre cumparat altceva in plus pe langa ce oferi tu la 260 ron?Citeam in posturile anterioare ca mai pui 50 lei pentru slim. Care-i diferenta?!Si apropo cam cat costa un montaj pt xenon (asa orientativ).
                        Poti sa-mi explici si mie cum sta treaba ca nu ma pricep deloc la xenon!!
                        Merci anticipat si scuze de atatea intrebari dar sa ma lamuresc si eu sa nu comand si sa-mi para rau ca mai trebuia ceva in plus.
                        Salut!

                        O sa pun ceva poze si cu senzori de parcare cu oglinda, mai pe seara sper sa am timp. (cred ca este o poza cu ei si in posturile de mai inainte)
                        De topit nu topeste farul, sunt foarte multe persoane care au montat pe logan xenon si nu au avut nici o problema cu ele. La logan h4 bixenon se monteaza, fara nimic altceva (nu necesita modul anulare eroare de bec ars in bord).
                        Diferenta intre slim si droser clasic este in primul rand de marime si in al doilea rand, droserele slim au o tehnologie mai noua (nu stiu exact in ce consta asta), se incarca putin mai repede fata de cele clasice.
                        Montajul este in jur de 50 lei, eu montez cu 30 lei pt cei care cumpara instalatiile de la mine (eu sunt din Pitesti).

                        Numai bine!

                        Comment


                        • #87
                          Poza la senzori ai pus de aia normali...ma intereseaza modul de afisaj pe oglinda!!
                          In leg cu xenonul deci e suficient pt farurile logan?Nu trebuie nimic in plus!?Pe proiectoarele ceata ce recomanzi (vinzi)?!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by virago View Post
                            Poza la senzori ai pus de aia normali...ma intereseaza modul de afisaj pe oglinda!!
                            In leg cu xenonul deci e suficient pt farurile logan?Nu trebuie nimic in plus!?Pe proiectoarele ceata ce recomanzi (vinzi)?!
                            Ok, o sa pun poze si cu afisajul.
                            Pt logan nu ai nevoie de nimic in plus, in afar de instalatie (becuri, drosere, cablaj). Din cate stiu eu loganul are in proiectoare H1.

                            Comment


                            • #89
                              H11 sunt proiectoarele la Logan.
                              '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Shakar View Post
                                H11 sunt proiectoarele la Logan.
                                Nu am reusit sa fac poze in seara asta, dar o sa fac maine.
                                Ai dreptat H11 sunt. Pot aduce aproape orice model de instalatie.

                                Numai bine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google