Vand kit tuning original dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand kit tuning original dacia

    Se vinde un kit tuning original pentru Dacia Logan
    kitul contine: -2 praguri
    -2 coltare
    -1 difuzor spate
    pret 650 ron fix , kitul este original , se trimite doar prin curierat, astept oferte
    Attached Files

  • #2
    separat nu vinzi?
    sigpic

    Comment


    • #3
      sal

      kitul nu e al meu o sa intreb maine revin cu raspuns ce ai dori din el?

      Comment


      • #4
        Pe mine ma intereseaza difuzorul si coltarele asteptam preturi... eventual daca se mai lasa din pret sunt dispus sa il iau tot.

        Si respectiv pe ce culoare ii... kitul? sau ii nevopsit?
        Last edited by KeanuRev; 11 February 2010, 23:33. Reason: Automerged Doublepost
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          pune un pret pentru praguri, daca se poate!

          Comment


          • #6
            sal

            ca sa fie transparent totul nu cum faceau altii ca negociau prin pm sa raspuns in postul asta la toti: -kitul e nevopsit , negru am vazut eu ,
            -pt Keanu pretul pe kit, ultimul pret este 600 ron platesti tu transportul prin curier; daca vrei difuzor+coltare pret- 400 ron;
            -praguri pentru ceilalti useri 280 ron;
            -transportul e platit de cumparator; nr meu de tel il puteti cere prin pm; numai bine;
            -intrebari, cerinte, tinem legatura; putem sa vorbim de acum seara pana duminica spre seara pe tel, nu o sa am acces la net pana atunci, numai bine.

            Comment


            • #7
              grila tuning dacia nu poti face rost la un pret acceptabil?
              God is my copilot

              Comment


              • #8
                Ma intereseaza si pe mine un difuzor original!! Ai putea face rost, si un pret?1 Merci
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • #9
                  sal

                  este doar un singur kit tuning preturile le-am afisat mai sus exista doar un singur difuzor acela din kit, nu mai poate face rost de alte elemente, numai bine

                  cine doreste , cine pofteste, sus cu kitul!
                  Last edited by adyxzz; 13 February 2010, 17:28. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    Atunci, un pret pt difuzor?!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • #11
                      sal

                      difuzorul separat nu se vinde, doar praguri, coltare+difuzor preturile sunt sus;
                      -ultima strigare!!!!! sus cu kitul.....

                      nimeni nimic, haideti fratilor e kitul original nu din fibra sau contrafacut, 600ron e chiar asa mult? stiati cat ii in mod normal kitul nu? pentru piese originale nu e mult..... sunt mult mai ok decat cele aftermarket...cine mai doreste cine mai pofteste???
                      Last edited by adyxzz; 15 February 2010, 17:54. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        Un mare UP din partea mea! Ady e un baiat de incredere si pretul e ok!!! Bafta!

                        Comment


                        • #13
                          salut

                          noutati legate de kit.......550 ron pentru tot kitul....acuma mai jos chiar nu se poate, multumesc Steve ne vedem maine la intalnire, numai bine!
                          nu vrea chiar nimeni???? e chiar kitul original people

                          Comment


                          • #14
                            Daca ajunge la 500 de lei o sa il iau eu... mersi dai un PM daca se hotaraste omul sa le dea la 500.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #15
                              pragurile le vreau eu dc le dai la 200 ron

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google