Asistenta Mecanica Bucuresti si imprejurimi , la domiciliu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Esti sigur ca trebuie reglaj la culbutori? E practic noua masina. Motoarele is destul de robuste.
    I don't ride low, I fly high...

    Comment


    • sunt multe variabile. am inlocuit fisele, am curatat motorasul pas cu pas, senzorul turatie, verificat filtrul de aer, doar bujiile nu le-am schimbat. Au doar 14 mii de kilometrii. probleme posibil ar mai fi culbutorii, injectoarele sau calculatorul. Bine mai pot fi dar astea in general sunt cele mai prezente. Noroc

      Comment


      • Suna-ma si se rezolva ... trepidatiile motorului sunt date fie de la bobina , fise, bujii ,injectoare sau Sonda 1 ..trebuie testat si verificat ... culbutorii nu au cum sa fie

        Comment


        • inca o data up de la mine... pentru problema de aseara..ramasesem fara cutie..
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Up ! ...

            Pentru a doua oara un UP de la mine.
            ... montat diverse elemente caroserie (carenaje) facelift
            Recomand, baietasul are sculele necesare efectuari diverselor reparatii... pricepere, rabdare, calm, timp etc., etc.
            In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
            http://searchme71.blogspot.com/

            Comment


            • efectuat montaj frane (discuri,etrieri,placute), aerisire X, montaj bara stabilizatoare fata pe PPV , montaj xenon pe masina lui Gelu

              In curand va fi gata bara stabilizatoare de spate , iar de maine intra in constructie serpii pentru cel mai puternic logan de pe forum

              Comment


              • vrea sa imi faci sstopul al treile(cel de la luneta)sa licare la frana se poate,daca da le ce bani?Dr.taberei...

                Comment


                • schimbat la Cosmin capate bara la un Clio2003, multumit, recomand

                  Comment


                  • Salut, cat ma costa sa inlocuiesc oglinzile manuale cu unele electrice? In afara de oglinzi, joistick si cablaj mai trebuie ceva?

                    Comment


                    • ai PM svensk

                      Comment


                      • ai un up si de la mine am cumparat de la domnu cosmin o bara de rigidizare amortizoare...isi face treaba chiar mult mai bine decat ma asteptam..recomand desi pana la primavara si a cam pierdut rolu ca sunt pe "winter mode"
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • salut

                          Astazi mi-a ajuns galeria de evacuare (serpii) de la Cosmin CGK si sunt incantat de calitatea lucrarii, recomand !
                          Attached Files
                          Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                          Comment


                          • astazi am montat la cosmin bare de rigidizare fata spate, sunt super multumit de lucrare, un baiat de nota 10+

                            Comment


                            • e cel mai tare ambalaj la cosmin scotchu ala care nu mai iese ) pune-i bre si ardei :d

                              up si de la mine la meseriasu
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • care e treaba cu bara de rigidizare spate? ceva detalii
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google