Asistenta Mecanica Bucuresti si imprejurimi , la domiciliu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aceeasi ca si cea de pe fata. Loganurile de cupa au si pe spate.


    Vezi ca ti-am trimis un client cu un Ford Focus pentru un ambreiaj, poate te suna omu', stiu ca ai lucrat si la alte marci si te-ai specializat si-n ambreiaje. Mai am un om cu o Solenza, sa-mi lasi un PM cu un pret pentru scurtat + intarit 4 amortizoare.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Azi am trecut la oglinzi electrice, opera realizata de Cosmin, multumesc mult si sper ca nu te-am deranjat, sper sa colaboram si alta data. .Multumesc pentru seriozitate si profesionalism.Recomand

      Comment


      • Multumesc pentru aprecieri !

        Up cu serviciile!

        Comment


        • cat m-ar costa si pe mine , schimbat o flansa amortizor fata stanga ? astept pm . mersi

          Comment


          • Ar cam trebui schimbate ambele flanse, cu tot cu rulmenti, nu mai faceti treburi de mantuiala la masini. Cosmin e gata sa te ajute. Nu-i bine sa schimbi doar flansa stricata...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • flansa

              masina a avut accident pe stanga si cred ca de acolo se trage.cei de la itp asa au spus.discutam ca deaia e forum.

              Comment


              • poze cu prima bara de rigidizare spate montata pe 16v-ul lui C.vio
                Attached Files

                Comment


                • Marfaa, sa pui si pretul.

                  UP, servicii bunee!
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Pretul ca si cea pe fata este de 200 ron cu montaj, respectiv 150 fara montaj

                    Comment


                    • al naibii de tentant )
                      sigpic

                      Comment


                      • asa e, eu se stie ca sunt pe liste pentru bara spate

                        apropo, bara fata se simte mai bine pe echiparea de iarna (arcuri si amortizoare stock) decat pe h&r+bilstein

                        e mult mai legata, si daca o luam logic, e normal, ca are tolerante mai mari acum
                        Attached Files
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • Multumesc Deluxe pentru informatii ... am refuzat cateva cereri crezand ca nu va avea nici un efect pe masina stock

                          Comment


                          • nu nu..are dreptate deluxe ..inca functioneaza destul de bine si cu stock..poti sa te aventurezi cate de cat pe curbe..da nu foarte mult)

                            imi cer scuze daca postul meu de mai sus s a inteles precum caterinca...vorbeam serios, bara chiar ajuta si in configuratia stock, cel mai bine o simti in volan, sa zicem cand iei curbele intr o maniera mai rapida decat de obicei...oricum recomand in primavara urmeaza si pe spate..asta daca nu te ai suparat prea tare
                            Last edited by - Geo -; 17 November 2010, 01:28. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • sunt montate chiar "naspa". succesuri
                              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google