Asistenta Mecanica Bucuresti si imprejurimi , la domiciliu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am apelat o data la Cosmin si am fost multumit, daca nu eram multumit ii ziceam pana acum.

    PS: Cosmine sper sa nu renunti de tot, ca faci treaba buna si la anul voi mai avea si eu nevoie de ajutorul tau.
    sigpic

    Comment


    • Votat PRO, m-a ajutat cu niste lucruri la care nu ma pricep si sper sa mai aiba timp sa ma ajute si cu alte ocazii, bafta in continuare Cosmine

      Comment


      • am votat pro pentru ca a fost prompt cu ce am comandat noi astia de la distanta si au fost piese de calitate, desi nu s a ocupat si de montaj..pentru sfaturile pe care mi le a dat si pentru ca a fost sincer ultima oara cand am discutat
        sigpic

        Comment


        • am lucrat in trecut cu cosmin pentru diverse repere si servicii, ramanad un client multumit , chiar daca acum imi repar masina in alta parte . il recomand tuturor celor care au diverse probleme cu hardughia din dotare....

          Comment


          • Eu am o foarte mare intrebare, de unde si pana cand a aparut acest vot pentru Cosmin ?

            Stim cu totii ca el a facut o treaba buna pentru toata lumea asa ca nu vad rostul.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • recomand... baiat de incredere... face tot cu simtul raspunderii... preturi mai mult decat bune.
              sigpic

              Comment


              • eu cred k unii dintre voi ati luat-o razna rau...nu poti sa condamni un om care a facut foarte mult bine loganistilor din bucuresti si nu numai...cosmine te-am votat pro in primul rand pt. k te respect k om si apoi pt k de fiecare data cand am apelat la serviciile tale ai fost foarte promt...sper sa nu-ti treaca vreun gand tampit acum si sa nu ne mai ajuti ca-ti scoatem acul de-la albinuta

                Comment


                • Votat PRO, m-a ajutat de foarte multe ori si-am invatat foarte multe de la el, poate chiar prea multe, stie el. Apelati cu incredere!
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • inca una de la mine pt domnu Cosmin
                    montat termostat ;)
                    si dovada...
                    Attached Files

                    Comment


                    • Multumiri lui Cosmin CGK pentru operatiunea de indreptare a scutului si montarea sistemului de deschidere a portbagajului din masina..

                      p.s.: Poll-ul ar trebui sa includa si optiuni de mijloc
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • E nu mai spune... mie imi plac doar extremele



                        back in business ... de azi incepe un nou capitol din viata mea ... sunt 100% refacut

                        Comment


                        • aoleu,pai ce Dumnezeu ai patit de ai fost defect
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • Deschidere electrica portbagaj

                            Salut! Pentru kit de instalare - Deschidere electrica portbagaj cu montajul inclus, ma poti ajuta? Pretul?

                            Comment


                            • ai pe prima pagina preturile fara materiale ... in total te-ar duce 60 ron

                              Comment


                              • Buna initiativa ! Salut cu stima . Ne auzim prin primavara
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google