Asistenta Mecanica Bucuresti si imprejurimi , la domiciliu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • montat xenoane la cosmin
    Attached Files

    Comment


    • domnu, montati si lupe mai nou?

      Comment


      • Multumesc mult pentru tips-u' cu ITP-ul, treaba rezolvata. Fara sa fi vrut sau sa-mi fi trecut prin cap, lumea te recomanda, iti stie lucrarile chiar si atunci cand n-as fi vrut sa mi se spuna asta de fata cu tata, dar am scapat de tot macar. Mersi inca odata!!
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • saptamana asta doar ...barile stabilizatoare la pachet cu tot cu montaj => 300 ron

          Comment


          • Spune la oameni ca te pricepi si la Clio!

            Multumesc, multumesc pt tot!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Salut! Cat ma costa deschiderea de portbagaj din buton ,si as avea o problema cu franele pe spate nu imi tin mai deloc(mi-a schimbat cineva sabotii pe spate dar tin mai putin ca inainte nici frana de mana si nici frana de servici).Un pret imi poti da si mie te rog si daca se pate face ceva cu franele?Astept raspunsul tau .Merci.Ozi buna!

              Comment


              • @mircea08 -ai PM
                @Eu4yas - stia lumea ca ma pricep si la clio

                Nu mai vrea nimeni bari stabilizatoare?

                Comment


                • Recomand.
                  Super lucrare (repozitionat bara spate, butuc cheie, repozitionare filtru).
                  Pret decent, lucrare facuta cu simtul raspunderii.
                  Sigur voi apela din nou, daca mai ma primeste.
                  Multumesc Cosmin.

                  Comment


                  • Cosmin, altadata sa numai imi recomanzi pe altcineva, azi am facut 20km fix degeba . Cand sa ajungem sa ne apucam de demontat, acel amic al tau mi-a spus ca nu are presa si ca nu ma poate ajuta . Eu la telefon, ti-am spus tie ca o sa vin cu planetara din dreapta "in mana", ca sa lu-am burduful de pe ea si sa il punem pe cea din stanga !
                    Last edited by Dany_DNY; 15 May 2011, 16:59.
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Nu este vina mea si nu am facuto intentionat...stii foarte bine ca trebuie sa suni dinainte nu la ora 15 duminica dupamasa si zici "daca am treaba si pot sa-ti schimb burduful" ...eu ti-am raspuns ca nu pot si m-ai intreabat daca stiu pe cineva ...am intreabat si ti-am gasit...ai spus doar ca vrei sa schimbi burduful la planetara din stanga si ca cealalta vii cu ea in mana ..atat ...

                      In plus m-ai mai intrebat de 3 ori pana acum aceeasi chestie si ti-am zis variantele si apoi nu ai mai zis nimic...

                      Comment


                      • Originally posted by Dany_DNY View Post
                        Cosmin, altadata sa numai imi recomanzi pe altcineva, azi am facut 20km fix degeba . Cand sa ajungem sa ne apucam de demontat, acel amic al tau mi-a spus ca nu are presa si ca nu ma poate ajuta . Eu la telefon, ti-am spus tie ca o sa vin cu planetara din dreapta "in mana", ca sa lu-am burduful de pe ea si sa il punem pe cea din stanga !
                        Cred ca pe tine te a deranjat ca ai facut km degeaba nu ca nu ti ai facut treaba......
                        Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                        Comment


                        • niciodata cosmin nu recomanda pe cineva degeaba, asta poti fi sigur,dany.

                          Comment


                          • lucrare facuta cu ajutorul lui Cosmin , per total sunt multumit , atat ca lucrare cat si ca performanta.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Firul ala de la lambda nu sta cam lipit de cutie/baie? Nu risti sa se topeasca?
                              sigpic

                              Comment


                              • nu se topeste ...imbracamintea portocalie este rezistenta la caldura ...cat de mult se incalzeste cutia?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google