Asistenta Mecanica Bucuresti si imprejurimi , la domiciliu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte tari serpalaii. In partea de sub masina le-as pune niste banda izolatoare termic.
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Originally posted by cos_min_i View Post
      nu se topeste ...imbracamintea portocalie este rezistenta la caldura ...cat de mult se incalzeste cutia?
      avand in vedere ca e lipita de bloc, cam la fel de mult ... dar asta e o alta poveste pe care o putem dezbate la fofu, nu vreau sa iti poluez topicul. Spor la treaba si la bani.
      sigpic

      Comment


      • domnu, tre sa facem treaba aia rusinoasa
        ca vad la tot mai multa lume
        sa-mi zici cat tre sa mai decartez

        Comment


        • La schimbarea distributiei, intinderea curelei o masori cu diapazul?

          Comment


          • NU, diapazul este experienta ...nimeni din membri care au facut distriutia la mine nu au nimic de reprosat ...

            Comment


            • mie sa nu-mi raspunzi
              lasa ca data viitoare o sa pun si poze compromitatoare de la vreo lucrare nu doar alea laudative

              Comment


              • noi vorbim la telefon ... iti mai trebuie teava , coturi ,racord , piulitza, bani de manopera si masina la mine 3-4 zile (sau gasim alternative)
                - acum in bani (teava,coturi,sarma inox...)- 300 ron -racord flexibil pana in 100 ron ,manopera -300 ron

                acum trebuie sa-ti alegi modelul ...detalii la telefon

                Comment


                • va salut ,ma puteti ajuta si pe mine,as dori sa montez aer conditionat pe loganul meu.
                  astept pe adresa asta un raspuns,cat costa,cate zile dureaza :
                  pucioasa_loganclub@yahoo.com
                  va multumesc.

                  Comment


                  • Duminica asta sa muncit , sau schimbat arcuri sport si montat o bara de rigidizare in partea din fata.
                    si o poza cu munca la romani , 3 se uita si al 4-lea la fel
                    Attached Files

                    Comment


                    • multumesc FOF pentru poze ,gazduire si veselia de dupa... nu stiu cum m-am abtinut cu atatia "spectatori" ...
                      In curand voi reface preturile pentru membrii cotizanti Logan Club Bucuresti posesori de card
                      Last edited by cos_min_i; 23 May 2011, 08:35.

                      Comment


                      • MULTUMESC COSMIN,repozitionare bucsii fata spate,bara redigizare si arcurii sport,recomand stie ce face inca odata MULTUMESC COSMIN.....

                        Comment


                        • cotizanti cu card? ai si un link pe pm daca se poate? eu acu aud :blush:

                          Comment


                          • cum e asta cu cardu cosmine ? data viitoare cand vin pt un schimb de piese, imi iei banii direct de pe cardu de credit sau cum :P

                            Comment


                            • LCB a devenit asociatie ...are membri ce cotizeaza o suma minima lunar ...acesti membri vor primi un card de membru pe urma caruia beneficiaza de anumite facilitati si reduceri ... iar ASISTENTA MECANICA din partea mea va fi una dintre facilitati !

                              Nu cunosc detaliile emiterii cardului ,dar in ce ma priveste pe mine ma voi gandi la o oferta avantajoasa!

                              Comment


                              • Pentru un Megane2, 2005, 1.4 16v poti sa-mi schimbi distributia? (curele, pompa, rola...)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google