Asistenta Mecanica Bucuresti si imprejurimi , la domiciliu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un pret pentru schimbat amortizoare fata si bieleta antirasturnare? Ce amortizoare imi recomanzi?

    Comment


    • Salut, am vazut mai sus scris "garantez pentru piese si lucrare".

      Cum garantezi, mai exact? Aka, daca faci o distributie si la 5 minute crapa (discutam ipotetic - eu zic doamne fereste) - cum anume garantezi?!

      Comment


      • Originally posted by CataFOF View Post
        ai aici numar de telefon , suna si intreaba.
        0726240862 (Razvan) - pentru toate celelalte servicii
        Originally posted by danny_xstyle View Post
        Un pret pentru schimbat amortizoare fata si bieleta antirasturnare? Ce amortizoare imi recomanzi?
        cititi si voi cateva posturi in urma ...

        Comment


        • Blocare usi la plecarea de pe loc faceti?daca da la ce bani (locuiesc in dr. taberei)

          Comment


          • Originally posted by CataFOF View Post
            cititi si voi cateva posturi in urma ...
            deci e incredibil ....incredibil...
            omul este plecat din tara o perioada , a pus un anunt cu 2 numere de telefon , alor niste oameni de incredere , nu frecventeaza asa des forumul , spre mai deloc.
            Last edited by CataFOF; 21 October 2011, 12:29.

            Comment


            • Lasa-i fof nu te mai inerva , astai munca in zadar
              sigpic

              Comment


              • Kiss fm ... daca se intampla asta se schimba tot ce s-a stricat ..daca ai fi citit tote posturile macar din curiozitate ai fi vazut cate distributii s-au rupt
                fof multumesc mult pentru promtitudine si raspunsuri

                Comment


                • Am revenit in tata ..revenim la 0767132803 ..la dispozitie .. in special pentru membri din club si prieteni

                  Comment


                  • Datorita unor vorbe care mi-au ajuns la urechi ,incepand de azi am luat hotarareasa inchid acest thread ...nu vreau sa creez discutii si sa dau nume .
                    Gata cu serpii facuti cu ruleta ...
                    Gata cu barile stabilizatoare ...
                    Gata cu tiganeala la altii ...

                    MULTUMESC PENTRU INTELEGERE !

                    Comment


                    • bai te`ai dilit ...hai ca avem treaba in week.

                      Comment


                      • Cosmin, hai ca esti tare, cum sa te lasi de treaba de la cateva vorbe, sti doar ca nu exsta pe lumea asta negustor cu clientele in totalitate multumita, unii dorm noaptea si viseaza si dimineata incep sa urmeze visul, pe aceia nu ai poate multumii decat unul cu multa vrajeala .
                        Romanul cere sa fie pacalit, cere sa fie mintit, nu ia lucrurile ca atare.
                        Pe mine unul mai impresionat cu ce am vazut facut de mainile tale si crede-am ca nu sunt deloc un necunoscator in domeniu, asa ca iti doresc bafta pe viitor si incearca sa ocolesti clientii dificili care nu isi vor gasi satisfactie din nimic.

                        Toate cele bune!

                        Comment


                        • nenea, ce-ai patit? singurul loganist mai "tehnic" si care-i ajuta si pe altii dispare? tocmai vroiam sa-ti fac o intrebare ca vreau sa "scap" de catalizator....

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google