Tinichigerie auto fara vopsire

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tinichigerie auto fara vopsire

    Este bine de stiut ca se pot remedia o multitudine de infundaturi ale tablei fara a se interveni cu mijloace clasice cum sunt, chitul si revopsirea. Conditie de baza este ca tabla sa nu sufere cute cu muchii ascutite iar vopseaua sa nu fie afectata . Una din problemele cel mai des intalnite sunt cauzate de loviturile de grindina, caderea castanelor , loviturile cauzate de caderea turturilor, infundaturi cauzate de animale in special caini ce se suie pe plafon sau capote, infundaturi cauzate in parcare si multe alte cauze care acum ne scapa. Avantajele de a remedia prin metode de lucru oferite de Metalotehnica sunt evidente: 1 Costul este de 60% fata de pretul conform Audatex prin metode clasice spre exemplu plafon de Dacia Logan infundat de caderea unui turture costa remedierea prin metode clasice 900-1300 lei si timpul de executie este de minim 3 zile iar prin metode Metalotehnica costul este de 550-800 lei si timpul de executie este de 5-8 ore. Printr-o informare temeinica si abordarea unor tehnici mai putin cunoscute puteti economisi bani , timp si cel mai important eliminati mare parte din stresul produs de indisponibilitatea autoturismului. Nu vreau sa considerati strict ca reclama acest post iar daca adminul acestui forum doreste sa monetizeze aceasta postare dorim sa colaboram la orice nivel si sa achitam costurile ce se impun.

    Va multumim.

  • #2
    o adresa de contact? am capota bubuita gen castane,uite si o poza. Se mai poate face ceva?
    Attached Files

    Comment


    • #3
      Originally posted by sorin_pss View Post
      o adresa de contact? am capota bubuita gen castane,uite si o poza. Se mai poate face ceva?
      Da se poate repara . In Google Metalotehnica si dati de noi.

      Comment


      • #4
        Poze ?cu tablele indreptate?
        AC/DC- RIDE ON

        Comment


        • #5
          Originally posted by q_acdc View Post
          Poze ?cu tablele indreptate?
          Cu stima maxima ,
          Poze pe Metalotehnica si vom mai posta si film in viitorul apropiat.
          Sanatate ,

          Comment


          • #6
            pacat ca sunteti din bucuresti. daca erati mai aproape va faceam o vizita. dar am o intrebare, se poate indrepta asa ceva? (aripa stanga-spate, deaspura marginii)
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by bogdan_1984 View Post
              pacat ca sunteti din bucuresti. daca erati mai aproape va faceam o vizita. dar am o intrebare, se poate indrepta asa ceva? (aripa stanga-spate, deaspura marginii)

              Golanca blonda se poate repara 100% in maxim 3 ore.
              Va multumim la maxim.

              Comment


              • #8
                Buba asta (partea inferioara a portierei, sub bandou) se poate remedia prin procedeela folosite de voi? E zgariat doar lacul, nu si vopseaua. Am fost la un service (a se citi din reteaua dacia) si aia numai ciocanit tabla au in cap si vopsit portiera integral. Cred ca sunt in foame mare.
                Attached Files
                Ratacit in spatiu...

                Comment


                • #9
                  Originally posted by tzopescu View Post
                  Buba asta (partea inferioara a portierei, sub bandou) se poate remedia prin procedeela folosite de voi? E zgariat doar lacul, nu si vopseaua. Am fost la un service (a se citi din reteaua dacia) si aia numai ciocanit tabla au in cap si vopsit portiera integral. Cred ca sunt in foame mare.
                  Garantat se remediaza costa maxim 200 lei dureaza maxim 2 ore se poliseaza piesa numai daca este cazul.
                  Multumim la maxim.

                  Comment


                  • #10
                    Stie cineva in Iasi exista asa ceva "Tinichigerie auto fara vopsire"?
                    Blue Diesel Tech

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Teddy View Post
                      Stie cineva in Iasi exista asa ceva "Tinichigerie auto fara vopsire"?
                      Nimeni nimeni? M-ar interesa si pe mine...

                      Comment


                      • #12
                        ma gandesc ca inca nu sa deschis asa ceva in iasi,deci nu este.
                        sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

                        Comment


                        • #13
                          Buna seara! se poate rezolva o lovitura in aripa dreapta fata. lovitura are cam 10 cm si maxim 1 adancime, vopseaua nu a sarit. daca se poate preciza si un pret estimativ si durata de reparare ar fi perfect. va multumesc o zi buna!

                          Comment


                          • #14
                            clasicile indoituri de tabla cauzate de deschiderea altor portiere in masina se pot remedia si cat costa?
                            From Miami 2 Ibiza
                            Voucher
                            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                            Comment


                            • #15
                              Un prag infundat se poate repara? Cat costa?
                              Attached Files
                              Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google