Cumpar Absorbant Vibratie Conducta AC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Absorbant Vibratie Conducta AC

    Cumpar absorbant acustic conducta ac ,am vazut mai in urma dar nu mai stiu exact acea piesa se poate pune separat fara furtun prinzandu-se cu suruburi, daca cineva stie un magazin sau ma poate ajuta i-l platesc , va doresc numai bine
    Attached Files

  • #2
    Cred ca nu vei gasi decat la un dealer.Eu l-am umparat acum vreo trei ani de la Cobalcescu(dealer)din Bucuresti si a fost ieftin.Nu cred ca il vei gasi in magazin.Du-te si explica-le ce vrei pentru ca s-ar putea sa nu inteleaga.Cel putin asa mi s-a intamplat mie.Din pacate nu pot sa te ajut cu codul de piesa,nu-l mai am.

    Comment


    • #3
      dar daca tu ai drum pe acolo candva de unde l-ai cumparat si ai posibilitatea de a lua te rog daca se poate sa ma ajuti eu i-ti v-oi plati si transport si alte cheltuieli, la noi in oras nici nu au auzit de asa ceva , nu vreausa schimb toata conducta pentru acea piesa ,multumesc mult

      Comment


      • #4
        dute la un dealer dacia din orasul tau (dealer cu service) si se numeste exact cum ai spus; era in jur de 40ron.

        Comment


        • #5
          am un prieten la reprezentanta dacia si nu au asa ceva, acea piesa este facuta de de alte firme si se ataseaza pe furtun ei lucreaza numai cu piese de uzina ,,este si scump servisul,, nu ramane decat sa -mi faca cineva la strung ,am intrebat si la cei care vand piese si nici nu au auzit de asa ceva,

          Comment


          • #6
            s-ar putea sa te pot ajuta .....parca vazusem undeva in Tm ...sper sa rezolv o mica treaba mai intai si dupa o sa caut !
            sigpic

            Comment


            • #7
              multumesc tare mult astept un semn de la tine da-mi un bip daca ai un raspuns si te sun eu 0745501725 aurelian

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google