[OFERTA] Folie Auto Autorizata Llumar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [OFERTA] Folie Auto Autorizata Llumar

    Aplicam folie autorizata Llumar, la preturi incepand de la 320 ron geamuri laterale spate+luneta. Folia este omologata RAR si are garantie 5 ani.
    Pentru detalii : tel. 0763759966 si/sau YM : detailprotekt

    Daca doriti sa vedeti cum ar arata masina dvs cu folie aplicata pe geamuri, intrati aici: http://www.foliiauto-autorizate.ro/simulator_folie.php

  • #2
    va invitam sa vizitati si galeria noastra foto de pe site, unde puteti vedea cum arata logan-ul cu folie in diverse grade de transparenta

    Comment


    • #3
      daca am deja folie pe spate ( dar este decolorata ) cat costa operatiunea de dat jos si pun una noua
      spate + fata ( toata masina )
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #4
        foarte tare!chiar ma gandesc sa apelez la serviciile voastre
        Keep It Real! Keep It Simple!
        sigpic

        Comment


        • #5
          cat este folia reflexiva pt cladiri, fara montaj?
          renault fan

          Comment


          • #6
            Originally posted by bobbyred View Post
            daca am deja folie pe spate ( dar este decolorata ) cat costa operatiunea de dat jos si pun una noua
            spate + fata ( toata masina )
            Nu costa nimic sa dati jos folia veche.
            Pretul pt aplicarea foliei pe toata masina este de 490 ron.
            Numai bine!

            Comment


            • #7
              folia nu o vinzi?ca nu sunt din buc!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • #8
                puteti sa puneti folie pe fata cu transparenta mai mica de 73?adica ilegal...dar sa faceti sa para legal?

                Comment


                • #9
                  Folie de protectie pt 2 bari?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by pipan View Post
                    folia nu o vinzi?ca nu sunt din buc!
                    Ne pare rau, noi suntem aplicatori de folie. Pentru cumpararea ei, va trebui sa va adresati in alta parte. Numai bine!

                    Originally posted by Mykutzu View Post
                    puteti sa puneti folie pe fata cu transparenta mai mica de 73?adica ilegal...dar sa faceti sa para legal?
                    Sunt persoane care isi pun folie cu transparenta mai mica de 73% pe geamurile din fata ale masinii, dar o fac pe riscul lor. La un control al politiei, vor fi obligati sa o dea jos.

                    Originally posted by Cezar View Post
                    Folie de protectie pt 2 bari?
                    Nu va putem spune un pret aproximativ, deoarece trebuie sa facem masuratori pentru a calcula cata folie ar intra. Folia pt protectie caroserie costa 140 euro mp.
                    Last edited by folie-detail; 13 July 2010, 14:31. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by alinushy View Post
                      cat este folia reflexiva pt cladiri, fara montaj?
                      revin cu intrebarea, cat e mp???
                      renault fan

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by alinushy View Post
                        revin cu intrebarea, cat e mp???
                        Asa cum am mai spus, noi suntem aplicatori de folie. Daca doriti sa aflati costul foliei penru cladiri, cu tot cu montaj, va trebui sa ne sunati, pentru ca se tine cont de marimea lucrarii, de tipul de folie pe care il doriti, etc.
                        O zi buna!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by folie-detail View Post
                          Nu costa nimic sa dati jos folia veche.
                          Pretul pt aplicarea foliei pe toata masina este de 490 ron.
                          Numai bine!
                          au fost ceva probleme cu luneta ( dezaburirea mai exact ) dupa ce ai dezlipit folia veche ??//
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bobbyred View Post
                            au fost ceva probleme cu luneta ( dezaburirea mai exact ) dupa ce ai dezlipit folia veche ??//
                            Nu a fost niciun fel de problema. Pentru dezlipirea foliei vechi, se foloseste un steamer special (cu aburi), care incalzeste adezivul si determina dezlipirea foliei.

                            Comment


                            • #15
                              ok mersi

                              da mi te rog un PM cu un numar de telefon si o adresa unde sa ajung saptamana viitoare am sa vin......
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google