[OFERTA] Folie Auto Autorizata Llumar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Folie pt protectia farurilor:


    Folie pt protectia caroseriei:

    Comment


    • #17
      Exista omologare si pentru montaj ?
      Va rog spuneti numarul de omologare de la R.A.R pentru montare si pina cind este valabil ,,,pentru a putea gasi in lista R.A.R

      Comment


      • #18
        vreau si eu un pret pentru geamurile fata 50% si luneta 95% ! ! ! pe fata mai poti sa-mi dai autorizatie?? Multumesc anticipat ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #19
          Originally posted by redcar View Post
          Exista omologare si pentru montaj ?
          Va rog spuneti numarul de omologare de la R.A.R pentru montare si pina cind este valabil ,,,pentru a putea gasi in lista R.A.R
          Exista omologare pentru folie. Daca va referiti la aplicarea ei intr-un service autorizat, va informam ca service-ul nostru are autorizatie.

          Originally posted by B-64-MVP View Post
          vreau si eu un pret pentru geamurile fata 50% si luneta 95% ! ! ! pe fata mai poti sa-mi dai autorizatie?? Multumesc anticipat ! ! !
          Pretul pt geamurile fata este de 140 ron, iar doar pt luneta 150 ron.
          Transparenta legala pentru geamurile fata este de 73%, si doar pt aceasta se poate da autorizatie. Cei care isi pun alta transparenta, o fac pe propria raspundere.
          Last edited by folie-detail; 28 August 2010, 08:54. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            Cat costa tot spatele (2 laterale + luneta) pt logan ? multumesc anticipat

            Comment


            • #21
              Originally posted by Radu87 View Post
              Cat costa tot spatele (2 laterale + luneta) pt logan ? multumesc anticipat
              pretul pt laterale spate+luneta: 350 ron.

              Originally posted by Radu87 View Post
              Cat costa tot spatele (2 laterale + luneta) pt logan ? multumesc anticipat
              pretul pt laterale spate+luneta: 350 ron

              [QUOTE=folie-detail;697257]pretul pt laterale spate+luneta: 350ron
              Last edited by folie-detail; 28 August 2010, 16:59. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Pentru a fi siguri ca farurile masinii dvs arata ca noi dupa multa vreme, va recomandam un polish profesional, urmat de aplicarea foliei Llumar, la Detail Protekt, si veti avea garantia unei lucrari de calitate!

                Comment


                • #23
                  folia pe fata este omologata?
                  Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                  Comment


                  • #24
                    doar folia cu transparenta 73% este omologata pt geamurile din fata.

                    Comment


                    • #25
                      salut

                      cat ma costa si pe mine folie pt toata masina (geamuri fata + spate + luneta) la o skoda fabia

                      si cat ma costa doar geamuri spate + luneta multumesc


                      si mai am o intrebare cat dureaza ?

                      Comment


                      • #26
                        A venit vara, asa ca va intampinam cu o oferta de nerefuzat : folie Llumar pt geamuri laterale spate si luneta la numai 300ron !
                        Pentru detalii si programari : tel. 0763759966 si/sau YM : detailprotekt

                        Comment


                        • #27
                          cat ma costa folia pe luneta la un clio symbol? am omologare...
                          Can't touch this !

                          Comment


                          • #28
                            care e cea mai buna folie?! ma refer la producator eu am solarzone si deja s-a decolorat dupa 2 ani.
                            exista vre-o folie care sa fie omologata pentru parbriz?! eventual una incolora care sa nu trebuiasca omologata fiind invizibila dar care sa refracte UV-urile?!
                            My ride

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google