CUMPAR Conducta A/C Logan 1.4 De Joasa Presiune

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CUMPAR Conducta A/C Logan 1.4 De Joasa Presiune

    Salutare! cumpar conducta A/C de joasa presiune! este un logan 1.4 Laureat din 2005! nu am gasit o poza sau un reper dar voi cauta si revin cu el! cand se ridica, capota se vad 2 conducte una subtire si una groasa (are si un "butoias" pe ea)! am nevoie de cea groasa! Multam!

  • #2
    Salut.O solutie de luat in calcul ar fi si una de la dezmembrari,nu cred ca afecteaza ca este sh.

    Comment


    • #3
      poti pune si de diesel, se potriveste iar butoiasul este un filtru

      Comment


      • #4
        este o solutie buna cea cu sh! doar ca marea majoritate vand sistemul complet... la cati am sunat si pe unde am cautat nu vor sa vanda conducta separat! aurelian68 - am intrebat la un moment dat de conducta de diesel si au spus ca e mai scurta si ca ar fi o oarecare diferenta! multam pt sfat, o sa bag un ochi sa vad diferentele si daca se potrivesc!

        Comment


        • #5
          conducta cu pricina este conducta "1" si nu se potriveste de la diesel!
          Attached Files

          Comment


          • #6
            am gasit conducta la o firma din arad copiata de pe cea originala! spre surprinderea mea arata identic la prima vedere si f. eftina(121 lei)! doar ca, aparent sunt la fel, pe masina treaba sta altfel! astept in continuare poate poate!

            Comment


            • #7
              Aceeasi conducta o caut si eu daca gasesti asa ceva sa ma anunti si pe mine. Stiu decat ca noua este 570 RON.
              LoganClub Craiova

              Comment


              • #8
                daca este aceasta cauta-ma 0745501725 aurelian
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Te-am sunat ramane sa mi-o trimiti , multumesc !
                  LoganClub Craiova

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google