Vand Ieftin Faruri Cu Lupa Si Angel Eyes Pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Ieftin Faruri Cu Lupa Si Angel Eyes Pentru Logan

    Am de vanzare o pereche de faruri cu lupa si angel eyes exact ca acestea...

    Pret: 200 lei/buc.

  • #2
    noi sau second?

    Comment


    • #3
      Noi-noute...

      Comment


      • #4
        din ce oras esti???? sunt interesat da-mi un numar de tel
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #5
          Sunt din Piatra Neamt, iti trimit PM cu numarul de telefon...

          Comment


          • #6
            Faruri

            Anuntul este in continuare valabil, mentionez ca trimit oriunde in tara cu Fancourier, transportul il achit eu.

            Comment


            • #7
              buna,sunt si eu interesat de un set de faruri, dar zimi si mie te rog pana la urma 200lei costa amandoua sau numai un far ?stanga dreapta cat costa??

              Comment


              • #8
                Faruri

                Raspund aici si celor care mi-au dat PM...

                Pretul pentru setul complet este de 400 lei, farurile vin echipate cu becuri H1 atat pe faza scurta si faza lunga, iar led-urile angel eyes sunt pe faza scurta si faza lunga...

                Comment


                • #9
                  poze reale cu farurile ?
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • #10
                    Faruri

                    Poza din anunt este reala... farurile mele nu au fost montate niciodata, totusi am facut rost de poza cu o pereche montate de o cunostinta. El si-a pus si xenoane...

                    Comment


                    • #11
                      Ofer discount la pretul initial... Pretul acum pentru setul de faruri este de 375 lei. Sper ca o reducere sa va trezeasca interesul...

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by t.a.flo View Post
                        Poza din anunt este reala... farurile mele nu au fost montate niciodata, totusi am facut rost de poza cu o pereche montate de o cunostinta. El si-a pus si xenoane...

                        poza montata de cunostiinta ta e facuta prin 2007 si luata de pe neste site-uri de vanzari online.

                        cel mai bine arde neste poze cu marfa pe care o ai. sunt uni care ar vrea sa cumpare si vor sa vada ce...

                        bafta salut!
                        Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                        Comment


                        • #13
                          Farurile din poza sunt identice cu ale mele, nu cred ca e vreo problema daca fotografia este mai veche sau nu, stiam ca amicul meu avea o poza facuta si i-am cerut-o. El a vandut masina de vreo jumatate de an si n-aveam cum sa fac o fotografie mai proaspata. Am mentionat ca farurile scoase la vanzare sunt noi si nu au fost montate niciodata... dar am sa le fac si o fotografie (sper sa fie cat de cat relevanta - ele nefiind montate) pe care o voi posta aici...

                          Comment


                          • #14
                            exact asta si vrem sa le vedem ca ele exista si ca sunt in starea care spui tu. pt ca daca eu ti le comand as vrea sa le si vad cum sunt. sa nu fie ciobite sparte sau eu mai stiu cum. pentru ca tu mi le livrezi ti le platesc, si ne avand vechime pe forum sa te recomande lumea nu prea are lumea incredere.
                            bafta asteptam pozele.
                            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                            Comment


                            • #15
                              Poze faruri

                              Iata si poze cu farurile mele... Dupa cu se vede, sunt cu tzipla originala pe ele.
                              Astept cumparatorii interesati.
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google