Vand Ieftin Faruri Cu Lupa Si Angel Eyes Pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Faruri

    Pret SOC - 380 lei pentru setul complet (cu transport inclus - Fancourier)!!!

    Comment


    • #17
      Am o nedumerire : aceste faruri au omologare RAR ??? Daca au, pune te rog un document sa vedem si noi.
      In cazul ca te opreste vreun cap de creta si nu ai omologare pentru ele , iti ia talonul si iti mai trage si o premiere bonus ....
      Pentru modificari la sistemul de iluminare - semnalizare de pe automobil, trebuie sa ai omologare RAR !!!!

      Comment


      • #18
        T.a.flo: daca te intrebti de ce nu reusesti sa le vinzi, arunca un ochi pe sectiunea de anunturi, sa vezi care-i pretul real pt asa ceva.
        Spor la treburi.

        Comment


        • #19
          nu stiu la ce te-ai referit, si pretul meu este real si cred ca este bun, oricum mai sunt dispus sa negociez... vom vedea...

          Comment


          • #20
            Vad ca la spate nu au sistemul de reglaj din interiorul masinii. deci cum le-ai montat asa raman nu le poti misca decat daca pui iar surublenita pe ele. pe de alta parte lupele de pe farurile astea sunt pt halogen nu pt xenon, la xenon e alta poveste. daca pui xenon in lentile de halogen e amagire, sclipeste ceva dar nu e ce trebuie, nu aia e puterea xenonului.

            pe de alta parte am vazut ca au mai fost discutii aici pe forum despre genul asta de faruri si concluzia este ca pe langa faptul ca nu se pot regla din interior, lumineaza mult mai slab decat farurile stock. iar daca raspundeti cu "da dar ii pun xenon" iar nu e smecherie ca puneti xenon in lupa de halogen care e alta distanta focala, alta optica. dar probabil e mai buna impresia artistica decat eficienta luminoasa. cumparati cu incredere eu doar v-am expus niste aspecte, sunt banii vostri faceti cum vreti
            Last edited by mdaniel76; 1 October 2010, 00:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #21
              ptr cei ce posteaza aici si nu stiu decit sa vb uite cum arata pe masina farurile astea eu le am de 3 luni si sint f multumit de ele atit ca nu au reglaj interior ,dar lumineaza mai mult decit spun unii ce cred, nu ce este...
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #22
                Cele din poza par aburite
                sigpic

                Comment


                • #23
                  ...poate ca poza postata nu e cea mai concludenta dar eu am asa ceva pe masina si sint f multumit avind in vedere doar lipsa reglajului interior restul este ok nu cum spun altii ,folosindu-le poti spune ce si cum...

                  timpul este f urit daca te referi la pozele mele..,au aerisiri pe interior si nu au cum sa se abureasca in nici un fel
                  Last edited by MIRCEA 97 GMB; 5 October 2010, 12:16. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Multumesc celor ce au mai cumparat, si ma ajuta cu foto de pe masinile lor!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by MIRAX View Post
                      ...poate ca poza postata nu e cea mai concludenta dar eu am asa ceva pe masina si sint f multumit avind in vedere doar lipsa reglajului interior restul este ok nu cum spun altii ,folosindu-le poti spune ce si cum...

                      timpul este f urit daca te referi la pozele mele..,au aerisiri pe interior si nu au cum sa se abureasca in nici un fel

                      Nu folosesc la nimic aerisirile . Crede-ma ca stiu Am avut si eu
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Dar tie ti se abureau ???? Eu nu am auzit pe nimeni sa se planga de asta...

                        Comment


                        • #27
                          e plin forumul de astfel de plangeri..

                          Comment


                          • #28
                            Eu am mai intrebat in stanga si in dreapta, dar niciun cunoscut care le foloseste nu s-a plans de astefel de probleme.

                            Comment


                            • #29
                              le cumpar eu.dami pm cu numarul tau de telefon

                              Comment


                              • #30
                                Anunt valabil! La multi ani tuturor membrilor forumului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google