[Cumpar]Stop Logan dreapta cu semnalizare galbena

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Cumpar]Stop Logan dreapta cu semnalizare galbena

    Salut sunt nou pe aici si nu stiu daca am facut bine ce am facut cand am deschis threadu-l aicidar am nevoie de un stop k lampa galbena de semnalizare pe partea dreapta. Are cineva de vandut( nu exagerati cu preturile ca e criza si il am spart de prin primavara) sau de donat in cel mai fericit caz!!! Va multumesc!!!

    post moderat
    pune o suma pe care esti dispus sa o oferi pe respectivul stop
    Last edited by crististreulea; 27 August 2010, 12:42.

  • #2
    60 lei am de stanga sai dreapta 0745501725 aurelian

    Comment


    • #3
      mai astept si alte oferte!!!

      Comment


      • #4
        daca ai cu semnalizare alba ma bag la un schimb. cu conditia sa fie de origine si neatins.
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • #5
          am eu un set da sunt fumurii ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #6
            dupa ce imi voi lua altul cel spart il voi dona la cine are nevoie pentru a face experiente pe el!!!

            Comment


            • #7
              Ati dau eu un set cu semnalizare alba originale,impecabile la 180 lei
              1.6 16V

              Comment


              • #8
                are mumus de vanzare un set de stopuri galbene la 80 lei setul. vorbesti cu mine sau cu el si te ajutam. dar nu stiu daca vrea sa dea doar o bucata. poate ca vrea. sau poate le iei pe ambele la pretul asta.
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Gata problema rezolvata!!! Stopuri tuning!!! Cine stie cum pot inchide thread-u il rog frumos sa ma anunte si pe mine! Multumesc la toata lumea pentru oferte! Salutare!

                  Comment


                  • #10
                    Printr-un report se poate inchide...deci ai procedat corect.
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google