[VAND], [SCHIMB] 4 Roti Aliaj Logan Cu 4 Roti Tabla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND], [SCHIMB] 4 Roti Aliaj Logan Cu 4 Roti Tabla

    - pret vanzare - 1300 lei; Rotile din fata (ambition aliaj model 1 - made in Czech republic) au cauciucuri Debica Navigator 1 rulate aprox 20.000 km; rotile spate 1 kormoran+1 montana uzate 80%.

    - La schimb (preferabil) solicit diferenta intre 0 si 450 lei in functie de oferta voastra (starea jantelor si a cauciucurilor - pot fi de vara sau de iarna dar in stare cel putin buna).


    Doresc sa fac acest schimb intrucat intentionez sa imi fac 4 roti de iarna + 4 roti de vara.

    0748.268.125 / Bucuresti
    Attached Files

  • #2
    Daca imi dati voie si mie sa spun ceva :

    Anunt valabil;

    Din pacate poze pot sa pun doar saptamana viitoare (pana atunci - poza atasata - realizata in august anul acesta).

    Intrucat nu stau pe net si trebuie sa va spun ca sunt mai multe persoane interesate, rog doritorii sa ma sune (mai ales cei din Bucuresti) si sa vina sa le vada.
    Last edited by k17; 8 October 2010, 15:41.

    Comment


    • #3
      Schimbi doar jentile, fara cauciucuri?

      Comment


      • #4
        da, vreau 480-600 lei diferenta in functie de starea jantelor tale

        Comment


        • #5
          anuntul este valabil;

          sunt 2 variante de schimb:

          -schimb doar jantele mele de aliaj (4 buc) contra jantele voastre de tabla+500 lei; jantele se vand cu capace si cheie antifurt

          -schimb jantele mele de aliaj (4 buc) +1 cauciuc f bun debica navigator 1 (folosit 20.000 km)+1 montana+1 kormoran (ambele f uzate) contra jantele voastre de tabla+650 lei

          Anuntul este valabil doar pentru Bucuresti - nu trimit pentru moment in provincie pentru ca jantele sunt monmtate pe masina si nu am altele de rezerva.

          Adaug poze reale
          Attached Files
          Last edited by k17; 29 October 2010, 10:46.

          Comment


          • #6
            pacat ca nu poti trm si in provincie aveam 4 rezerve nou noute cauciucuri kormoran dar faceam doar schimb pe schimb tinand cont ca anvelopele sunt noi

            Comment


            • #7
              nu ma intereseaza cauciucuri kormoran sorry;

              Putem sa schimbam daca trimiti tu jentile inainte ca sa pot sa le scot pe ale mele de pe masina (poti de ex sa le trimiti cu ramburs 350 lei).

              Oricum doresc sa imi fac doua seturi de roti (vara-iarna) si din motive financiare ambele vor fi cu jante de tabla.

              Daca nu vrei sa le schimbi iti ofer doar pe jante 350 lei (cu transp inclus).


              -----------------------------------------------------------------------------Exista si varianta - vanzare a celor 4 roti la bucata care arata astfel:

              1 buc janta + capac +valva - 190 lei;
              1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Debica Navigator 185/65/15 1 in stare f buna (folosita 20000 km; dot 2008) - 300 lei;
              1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Montana 801 f uzat - 190 lei;
              1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Kormoran 801 f uzat - 190 lei;

              Am si antifurt dar il dau doar celui care se hotaraste sa cumpere toate cele 4 roti

              0748.268.125/Bucuresti
              Last edited by k17; 29 October 2010, 15:59.

              Comment


              • #8
                spor la vanzare nu pot sa dau decat jantele sory

                Comment


                • #9
                  Originally posted by k17 View Post
                  da, vreau 480-600 lei diferenta in functie de starea jantelor tale
                  In cazul asta mai pun 200 si imi iau un model mai nou si nefolosite!

                  Comment


                  • #10
                    Pentru Valiaviator - diferenta se reduce la 400 lei
                    -------------------------------------------------------------------------------------

                    Varianta vanzare:
                    1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Debica Navigator 185/65/15 1 (folosita 20000 km; dot 2008) - 280 lei;
                    1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Debica Navigator 185/65/15 1 (folosita 20000 km; dot 2008) - 280 lei;
                    1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Montana 801 f uzat - 180 lei;
                    1 buc janta + capac+antifurt+valva+ cauciuc Kormoran 801 f uzat - 180 lei;

                    Varianta schimb:

                    -schimb doar jantele mele de aliaj (4 buc) contra jantele voastre de tabla+400 lei; jantele se vand cu capace si cheie antifurt
                    -schimb jantele mele de aliaj (4 buc) +2 anvelope debica navigator 1 (folosite 20.000 km)+1 montana+1 kormoran (ambele f uzate) contra jantele voastre de tabla+600 lei
                    -schimb janta aliaj cu janta tabla (cate 1 buc) avand in vedere preturile din varianta de vanzare


                    Am si cheie pentru antifurt dar pot sa o dau doar in cazul in care cumparati toate cele 4 jante.


                    Trimit in provincie doar dupa plata anticipata (si doar prin curier)

                    Comment


                    • #11
                      Da dai capacelele antifurt + cheita, sa zici un pret...
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • #12
                        Jantele prezinta zgarieturi, julituri, lovituri sau alte defecte? Intreb deoarece din poze nu se pot detecta astfel de probleme!

                        Comment


                        • #13
                          jantele sunt pe masina; daca nu ma insel una are niste zgarieturi

                          Comment


                          • #14
                            salut sunt radu daca vrei la sechimb jantele de tabla plus 500 de ron mai vorbim pe alea de tabla am pe fata cauciucuri continental si pe spate barum briliantiss si rezerva o am noua nouta de cinci ani de cand este masina nici nu am scoso din lacas are cauciuc tot barum briliantiss iti dau idul savoiu_rf82@yahoo.com pot veni si in bucuresti dar facem benzina jumate jumate ca si eu tot 1,6mpi am astept sms numai bine
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • #15
                              de acord daca facem schimbul cu totul (inclusiv cu cauciucurile); poti sa ma suni maine la 0748.268.125

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google