[Vand] diverse piese si accesorii logan.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut.

    Salutare!

    Ma intereseaza o cheie de Logan. Mie mi-au crapat butoanele si vreau sa le schimb ca mi se umple cheia de praf. Ma poti ajuta? Da-mi un PM, daca e.

    Multumesc anticipat,

    Comment


    • #92
      Salut! Nu mai am cheia. Am dat-o. Incearcă la silviu79. Stiu ca el are carcase noi. Sau la augustin_ing

      Comment


      • #93
        Up! .

        Comment


        • #94
          Valabil!....

          Comment


          • #95
            - Interfata Diagnoza OBD II pentru Logan, Sandero, Duster, Renault, VW, BMW, Audi, Volvo, Fiat, Lancia etc. + soft-urile necesare pe DVD la 170 Ron - (Taxele postale incluse)
            - modulator FM cu telecomanda - 20 ron (35 ron cu stick de 1GB)
            - soft diagnosticare si reglaj instalatie Landi Renzo Omegas sau Landi Renzo Blue (cea de uzina) secventiala pentru logan, pe CD - 30 ron
            - cartere gri originale pentru scaunele din fata fara locas butoane incalzire - 20 ron
            - buton geam electric fata pentru faza 1, fara impuls - 20 ron
            - incarcator auto laptop universal KENSINGTON Nou - 70 ron

            Comment


            • #96
              Up! .

              Valabil in continuare!
              Last edited by red_logan1; 24 March 2011, 22:25. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #97
                salut!

                softul pt gpl are si cablu?

                Comment


                • #98
                  Nu are cablu! Soft-ul e soft, pur si simplu. Cablu poti cumpara de la jagoman, aici pe site. Dar soft-ul catre care da el un link nu merge. Eu am soft-ul original, cu care lucreaza cei de la Dacia.

                  Comment


                  • #99
                    Valabil in continuare!

                    Comment


                    • UP!..........................................

                      Comment


                      • De vanzare:
                        - Interfata Diagnoza OBD II pentru Logan, Sandero, Duster, Renault, VW, BMW, Audi, Volvo, Fiat, Lancia etc. + soft-urile necesare pe DVD la 170 Ron - (Taxele postale incluse)
                        - modulator FM cu telecomanda - 20 ron (35 ron cu stick de 1GB)
                        - soft diagnosticare si reglaj instalatie Landi Renzo Omegas sau Landi Renzo Blue (cea de uzina) secventiala pentru logan, pe CD - 30 ron
                        - cartere gri originale pentru scaunele din fata fara locas butoane incalzire - 20 ron
                        - buton geam electric fata pentru faza 1, fara impuls - 20 ron

                        Comment


                        • Up! ...................................

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google