Schimb Logan Berlina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimb Logan Berlina

    As dori schimb cu un logan MCV in 5 locuri,an 2006-2007, aer conditionat,sevo directie,geamuri eletrice fata,oglinzi electrice,abs.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Vand sau Schimb- Logan din 2005 versiunea preferance,culoare rosie:- nu are aer conditionat si ABS.Sa modificat un pic masina :Tuning interior si exterior :-geamuri electrice fata,jante tuning ,servo directie,servo frana,casetofon Mp3- JVC,boxe SONY,folie geamuri ,luneta,laterale spate,inclusiv fata,omologate R.A.R.,ceasuri prestige noi,lumini albe,folia alba,ace rosii,lumini albe,leduri butoane consola ,leduri consola incalzire rosii,plafoniera leduri albe,martor usi,computer bord,cip tuning (resoftare)inca 8 cai putere, avaria pe masarier,sprituitoare,cauciucuri iarna fata,proiectoare ceata originale,cauciucuri mixte spate,deschiderea porbagajului din telecomanda alarmei,alarma,ridicarea automata a geamurilor atunci cand se inchide masina din telecomanda masinii si din telecomanda alarmei,montare dispozitiv impulsionabil la o apasare geamul urca sau coboara complect,oglinzi electrice,covor pasla capota motor,este luat de la disel,se foloseste doar iarna,autocolant negru mat pe capota ,stikar praguri ,sigla originala si personalizata,proiectoare originale,bricheta a doua montata pe direct ,ploape negru mat,porbagaj,claxoane noi,tavita porbagaj,roata rezerva noua marca Kormoran, stalpi,praguri si parasolar autocolante,folie carbon consola bord,schimbat distributia la 60.000,pompa apa,ulei,filtre,bujii,al doilea proprietar,primul fiind matusa mea.Masina a fost cumparata in decembrie anul trecut la 50.000 km iar acum are 66.650 km reali.Este inscrisa in circulatie,rovinieta,asigurare ASTRA,ITP .
    4600 euro usor negociabil

    Nr meu de contact este :0720/964352 0766/215198
    Profesor Nicolae Diaconescu
    e-mail:pucioasa_loganclub@yahoo.com


    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    Attached Files

  • #2
    Eu am vandut un Logan Laureate, din 2007, primul proprietar, cu 3700.
    De fapt, vroiam sa-ti spun ca esti in afara razei de preturi ale pietei actuale.

    Comment


    • #3
      Cezar are dreptate
      eu mai mult de 3400 nu as da pe ea !
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • #4
        nu mai pui aer? o vinzi?

        Comment


        • #5
          mai bine pune omu 500€ si il ia pe cel nou,sti cum ii nu e prostu care cere si cel care da

          Comment


          • #6
            intradevar ai lucrat ceva la ea arata bine, cred ca ai bagat in ea dar la piata actuala ai sanse mici sa primesti peste 4000 eur.. oricum succes

            Comment


            • #7
              Originally posted by Cezar View Post
              Eu am vandut un Logan Laureate, din 2007, primul proprietar, cu 3700.
              De fapt, vroiam sa-ti spun ca esti in afara razei de preturi ale pietei actuale.
              Nu inseamna ca si el trebuie sa fie la fel de naiv,sa dea o masina in care a investit, pe o nimica toata.Parca regulamentul forumului zice ceva in leg cu comentariile legate de pret.
              In fine nu asta conteaza ci faptul ca omu daca vrea poate cere si 10000 de euro pe ea si nu trebuie sa vii tu sa arati ca el e pe dinafara si tu esti ala care e cel mai tare vanzator de masini din tara

              Comment


              • #8
                eu incerc sa vand un logan ambiance 2005 cu multiple imbunatatiri cu 3500euro de 2 luni si nimic asa k ai de asteptat...dar bafta

                Comment


                • #9
                  Eu vreau schimb cu logan MCV si dau diferenta in bani.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by cezar82 View Post
                    Nu inseamna ca si el trebuie sa fie la fel de naiv,sa dea o masina in care a investit, pe o nimica toata.Parca regulamentul forumului zice ceva in leg cu comentariile legate de pret.
                    In fine nu asta conteaza ci faptul ca omu daca vrea poate cere si 10000 de euro pe ea si nu trebuie sa vii tu sa arati ca el e pe dinafara si tu esti ala care e cel mai tare vanzator de masini din tara
                    Poate ar fi trebuit sa citesti punctul 8, din regulamentul vanzarilor.

                    Daca cere 10 000, sa ceara in alta parte, nu aici.

                    PS: nu caut sa ma cert cu tine, asa ca te rog, citeste regulamentul inainte de a lua lucrurile mult prea personal.

                    Comment


                    • #11
                      Mai am eu un exemplu...

                      Cezar stie
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • #12
                        Nu stie nimeni un logan MCV in 5 locuri laureate,la schimb cu loganul meu si difenrenta de bani?

                        Loganul il dau la 4000 euro sau schimb cu MCV si diferenta de bani.Astept mesaj PM.
                        Last edited by aviatorul76; 8 December 2010, 10:50. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by aviatorul76 View Post
                          Nu stie nimeni un logan MCV in 5 locuri laureate,la schimb cu loganul meu si difenrenta de bani?

                          Loganul il dau la 4000 euro sau schimb cu MCV si diferenta de bani.Astept mesaj PM.
                          Nu prea vrea lumea sa treaca de la MCV cu AC la berlina fara AC.

                          Am vrut si eu un schimb de asta, dar nu prea m-a bagat nimeni in seama ca sa zic asa cu anuntul meu.

                          Cred ca trebuie sa vinzi masina si dupa aia sa mergi cu banii si sa cauti un MCV.

                          UP ! UP ! UP !
                          Logan GPL 1.4

                          Comment


                          • #14
                            Multam man !

                            Comment


                            • #15
                              Doreste cineva schimb de loganuri ?
                              as dori 2 variante:
                              1.varianta mcv - laureate si diferenta de bani.
                              2.varianta laureate

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google