[VAND] Sau SCHIMB QUAD

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Sau SCHIMB QUAD

    VAND sau SCHIMB cu BMW 3 sau 5, Quad POLARIS PREDATOR Troy Lee Design Special EDITION de 500cmc din 2007 !!!

    detalii quad:fabricatie 10.2007
    motor 500cmc - 70cai
    racire pe apa, 4 timpi, termoculpa
    5 viteze

    GUME NOI ~!!!!!!!!!!!!!!

    Editie limitata Troy Lee Design:
    suspensie pe gas toate 3 telescoapele REGLABILE 20cm de la FOX
    jante polishate 10"
    grup spate aluminiu usor FOX
    scuturi otel
    directie PRO Racing
    etc.


    Adus din america, acte la zi, inmatriculat, sg proprietar.. rulat 1500km, e ca nou din toate punctele de vedere! toate consumabilele schimbate cele mai skumpe, incusiv lantzu... motoru este ca nou, accept orice proba, nu bate nimik, trage foarte foarte tare...


    Pret: 3200 EURO
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    omule sincer nu crezi ca ai gresit forumu , noi cei de aici daca am avea macar 25 % cate un bmw la poarta , mama mama ce nebunie ar fi
    apropo frumoasa foc jucaria ta .

    Comment


    • #3
      Îl dă fiindcă e prea înalt și trece de pedale, iar beemveu ar fi numa bun pentru 205 cm. Scuze de off.
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #4
        Originally posted by tataieb12 View Post
        omule sincer nu crezi ca ai gresit forumu , noi cei de aici daca am avea macar 25 % cate un bmw la poarta , mama mama ce nebunie ar fi
        apropo frumoasa foc jucaria ta .

        Nu cred ca am gresit forumu ! Sincer ! cine stie poate cineva are o casa la munte si ar vrea sa traga ceva sau sa se distreze .......


        PS: ARE DREPTATE JRerwing .......stie ele ce stie dar partial ( 208 man ....mai nou ))
        Last edited by TM80MAT; 10 January 2011, 23:02.
        sigpic

        Comment


        • #5
          daca as fi avut un bmw poate ca as fi facut un troc , dar cum logan nu vrei ( doar bmw 3 sau 5 ) ..... poate mai lasi ceva la bani

          Comment


          • #6
            Originally posted by tataieb12 View Post
            daca as fi avut un bmw poate ca as fi facut un troc , dar cum logan nu vrei ( doar bmw 3 sau 5 ) ..... poate mai lasi ceva la bani
            Am logan ! nu las din pret deoarece ....ii ca nou .....o data pe an il scot la o plimbare ...... in rest ......nimik ! HIBERNEAZA !! mai ales ca unu nou incepe de la la 8799 $ ....care nu Troy Lee design .....Cel Troy Lee Design ..... e pe la 10 000 $
            sigpic

            Comment


            • #7
              URGENT .................PRET 3100 euro .... dau cu tot cu remorca + echipament protectie( cu kevlar-genunchiere costum complet , protectii coloana etc .... + casca ...tot , pantaloni genunchiere manusi carbon geaca ,cagula tricou, ghete 46

              atasez jos pozele cu remorca si cu o parte din echipament !
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #8
                Uppppppp......totul la un pret de rahat .........remorca + quad + echipament
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Upppp .....asa ceva nam vazut niciodata !!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    oferta

                    un bmw z3 nu vrei la schimb 0748575386

                    trimite-mi un raspuns te rog cat de repede poti?
                    Last edited by ranzis utzu; 25 July 2011, 18:34. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Atv-ul sa dat .... 2800 euro ! Unui OM serios ! Mai ramane remorca de vanzare ....cu sistem de franare ... 12 mil negociabil !
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        pentru aia faci alt thread de vanzare .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google