[VAND] LED-uri PLCC2 (SMD) Pt. Bord LOGAN Si Altele

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salutare tuturor.vreau sa imi zica si mie cineva cate leduri sunt intr-un bord de laoga ABS Plus,an 2008?multumesc

    Comment


    • #62
      iti trebuie 15 leduri smd...mie atatea miau trebuit pentru ca am bulit 2 )

      Comment


      • #63
        15 - 2 = 13 , pe placa de bord sunt cate 3 leduri la turometru, 3 la km, 6 la display, deci 12 in total. ;)

        Comment


        • #64
          1000 trebuiau...la pretul de 1 leu buc ce importanta are ca iei 15...sau 12

          Comment


          • #65
            chiar nu are nici o importanta, chiar e indicat sa iei mai multe ca se mai ard la montaj din cauza incalzirii in exces; dar pt aia nu trebuia sa imi raspunzi asa arțăgos.

            Comment


            • #66
              cred ca nu se mai ocupa cu asa ceva, nu vedeti ca nu mai raspunde
              sigpic

              Comment


              • #67
                ...

                cate leduri imi trebuie la un logan 1.4 laureate....2005?

                Comment


                • #68
                  In total ai avea nevoie numai de 12 sau 14 daca faci acele de la turometre in alta culoare dar cel mai bine ar fi sa iti iei mai multe 15-20 ca ai sanse mari sa mai arzi din ele!

                  Comment


                  • #69
                    Daca iau 15 leduti albe si le pun o sa se mai imprastie lumina ca acuma am rosu cu albastru si nu prea se vede bine ca am am dat cu carioca albastra si rosie ca sa nu se imprastie lumina da s-a mai decolorat su se vede cam nasol.Presupun ca cu alea albe se vede tot alb???????

                    Comment


                    • #70
                      Ultima activitate a initiatorului topicului: 15th September 2008, 08:46
                      Daca isi reinvie bussines-ul, rog PM spre a redeschide pravalia
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google