[Vand] Logan Laureate 1.6 16v 2008 + Extra Optiuni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sus cu el. are 47.100 km, trei revizii la activ, doua becuri de far schimbate si alte placute de frana de 4 zile (asta asa, preventiv, mai mergeau cateva mii).
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^

    Comment


    • suus^^^^^^^^^^^^

      Comment


      • sus cu el...

        Comment


        • inca o data sus. negociabil si dispus la schimb cu diferenta din partea dvs

          Comment


          • Cu rabla mea ce diferenta ar fi? 1.4 (facut 1.6), laureat, alarama , senzori marsarieri, AC etc arcuri vogtland...

            Comment


            • sus inca o data...

              Comment


              • hai suus...daca esti bengoos... la la la la la, la la la la la la la...

                Comment


                • UP___________________

                  Comment


                  • sus............................................... ....
                    pret negociabil....................................
                    se accepta variante cu auto mai ieftine...

                    Comment


                    • hai sus. logan 1.6 16v cu toate optiunile din fabrica mai putin jante aliaj si volan/schimbator piele.
                      pret negociabil. merg si variante mai ieftine.
                      exclus samsarilor.
                      Attached Files

                      Comment


                      • un sfat, va rog

                        imi cer scuze daca nu postez unde trebuie. daca imi poate da cineva o parere legata de masina urmatoare: http://www.tocmai.ro/logan-1.-6-16va...8-3752508.html

                        Comment


                        • acum, daca ai postat aici, tre sa-mi dau cu parerea:
                          ceva briz-briz-uri pe la interior(pedale sport, cotiera cu putin crom, ... depinde de gusturi)
                          ca bani e ok daca sunt km originali si e primul proprietar sau maxim al doilea.
                          acum, daca si-asa topicul meu e un pic out of date, sa auzim si alte pareri, macar sa aiba omul cat mai multe puncte de vedere...
                          asteptam...

                          Comment


                          • parerea mea ar fii:ori sa mergi cu masina in targ ori sa mai lasi din pret.nu de alta dar a trecut un an si nu ai reusit sa o vinzi.trec anii si ramai cu ea in stoc. fara suparare bafta la vanzare

                            Comment


                            • nu-i cu suparare. daca nu se da astfel incat sa nu ies prea tare in pierdere, asta e, ramane la mine. probabil d-aia nici nu am dat-o pana acum, pentru ca multe oferte de pe piata (respectiv site-urile de specialitate), comparativ cu a mea, sunt ale unor oameni care se ocupa cu asa ceva, si care pot sa profite doar de pe urma unor oferte mincinoase (km dati inapoi, masini reparate dubios, etc), ca sa iasa cu preturi sub normal. ar mai fi un aspect: o masina de doi-trei ani nu se da decat din nevoi financiare (cazul meu) sau pentru a profita (cazul samsarilor). ofertele corecte nu apar (de la proprietari, care stiu ce a vazut masina lor) pentru ca acestia vor sa mai profite de masina lor inca cativa ani buni, pana incep sa apara belelele, si de-abia dupa aia se gandesc la intrainare.

                              cat despre intrebarea lui eldorin, eu chiar vorbeam serios sa-l ajutam cu sfaturi, pentru ca omul stie sa caute acolo unde a postat. (nu cred ca se pune problema promovarii topic-ului meu, pentru ca vorbim despre problema lui, nu a mea - cine vrea sa evite asta, poate sa-i raspunda pe privat)

                              Comment


                              • Eu cred ca postul lui @eldorin este un apropo, facand o comparatie intre pretul loganului de pe ''tocmai'' si pretul cerut de tine...eu sunt de parere ca tu stii ce marfa ai si tine-o tot asa, chiar daca nu se inghesuie lumea...mai bine mai pui cateva sute de euro in plus si iei o masina buna decat toate ciururile cu n proprietari si n km si aia masluiti...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google