[Vand] Logan Laureate 1.6 16v 2008 + Extra Optiuni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    uppp, hai cu schimburile...

    Comment


    • #32
      te intereseaza un 16v prestige ph1 cu 60mii , primul proprietar si diferentza?

      Comment


      • #33
        valabil...6550 euro pt vanzare, pt schimb vreau diferenta min 2000-2500 de euro, astept oferte...

        Comment


        • #34
          La cat consuma masina si la cat costa litrul de benzina mai bine ai dat tu 2000 de euro sa scapi de masina .

          Comment


          • #35
            Iti ofer un logan 1.6 mpi, an fabricatie 2006, culoare rouge de feu, versiune ambition, 48000 km reali, diverse imbunatatiri...Cat mai vrei diferenta ? Stima !

            Comment


            • #36
              @gelica75: asta nu e topic de diesel vs benzina in ceea ce priveste consumul, iar eu sunt multumit cu 8,5 urban (galati) si 6 afara. pentru mersul meu batranesc, e in regula, iar daca am nevoie de o rezerva de putere, stiu ca ma pot baza pe masinuta
              @cristy90: ai pm

              up. valabil...
              Last edited by horus_bds; 16 March 2011, 21:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                valabil... upppp...

                Comment


                • #38
                  Laureat 1.6 16V nou costa 9250 EUR ! Din care se scad 3 rable (2700 Euro) si se ajunge la 6550 !!!!! Adica diferenta dintre loganul tau si unul nou este de numai 3 rable care se pot cumpara de la orice dealer cu 3000 RON ?

                  Comment


                  • #39
                    da, dar la 9250 euro mai adauga airbaguri laterale - 200 euro, radio mp3 - 50 euro, garantie extinsa - 200 euro si vopsea metalizata (care sigur nu e cuprinsa in banii de care zici tu) - 255 euro si ajungi cam pe la 9800 euro, banii care apar pe factura mea. cat despre tichete, nu stiu unde gasesti tu in Romania tichete rabla cu 1000 ron, si chiar si asa, tichetele astea nu cresc in copaci, sa astepti toamna si sa le culegi, trebuie sa dai bani si pe ele.
                    in fine, toate astea sunt un pic offtopic, la fel ca si postul tau, dar ce sa-i faci daca nu citesti cum trebuie macar primul post.
                    Originally posted by horus_bds View Post
                    Detalii de orice fel pe P.M.
                    Ii rog pe cei care nu sunt interesati sa nu comenteze in niciun fel anuntul, pt ca la comentarii ne pricepem toti.


                    UPPPPPPPPPPPP.............

                    Comment


                    • #40
                      Nu te-ar interesa o preluare de leasing? Cat este rata, pe ce perioada si cat ai vrea sa recuperezi? Merci.

                      Edit: Adica tu sa cedezi leasingul si eu sa-l preiau - nu am fost explicit la inceput.

                      Comment


                      • #41
                        @wizzard: ai pm
                        Last edited by horus_bds; 19 March 2011, 19:22. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          pe bucati nu vinzi?
                          m-ar interesa scaunul de la sofer

                          Comment


                          • #43
                            fa-mi o oferta pe pm, te rog!
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              @adriannn_16v: masina se vinde, nu se dezmembreaza
                              @andy_x3m: ai PM

                              upppp..........

                              vreau in principal un schimb cu logan mai ieftin, sau orice alta masina mai ieftina, si sa obtin o diferenta de min 2500 euro. orice detalii si oferte pe PM sau mail la
                              bogdandobre86@yahoo.com
                              Last edited by horus_bds; 20 March 2011, 17:18. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #45
                                upppppppppppppppppp

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google