[Vand] Logan Laureate 1.6 16v 2008 + Extra Optiuni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sus cu el...^^^^^^^^^...

    Comment


    • UP... pret negociabil...

      Comment


      • ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

        Comment


        • sus cu el.....

          Comment


          • din februarie pana in moiembrie nu ai reusit sa vinzi masina? arata foarte bine de altfel.
            Logan laureat 1.2

            Comment


            • Omul tine la pret... stie ce vinde si probabil ca astfel considera ca nu merita sa o dea mai ieftin.
              "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
              Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

              Comment


              • multumesc pentru aprecieri. intr-adevar stiu ce dau si nu accept oferte samsaresti. daca o ia cineva la pretul asta, in regula. daca nu, poate sa stea la mine. problema principala e ca rata e cam mare si vreau sa mai reduc din ea, numai ca nu sunt intr-atat de disperat incat sa o dau foarte ieftin, pentru ca si asa o dau cu o pierdere consistenta.
                _________________________UP_______________________ ____

                Comment


                • Tio dau pe a mea si inca 3000 de euro dar este din ianuarie 2006 si am 150000km ? 1,6 mpi 100 cp!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • 1.6 8v 100 cp?

                    Comment


                    • @savoiu: ai p.m.
                      @sorin: cred ca si-a facut un upgrade, insa din cate stiu eu se ajungea in general la 98 CP. cel mai bine intreaba-l pe el.

                      Comment


                      • 98cp care de fapt sunt vreo... 95?
                        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                        Comment


                        • sus cu loganul...

                          Comment


                          • Originally posted by logan5 View Post
                            din februarie pana in moiembrie nu ai reusit sa vinzi masina? arata foarte bine de altfel.
                            Nu a reusit sa o dea ca nu-i da nimeni mai mult de 4000 de euro pe ea. La 6000 de euroni iti iei un loganete euro 5 de prin 2011.
                            Last edited by usr1; 6 November 2011, 20:19.

                            Comment


                            • Horus, da'mi un PM, legat de rate, perioada, valoare reziduala (daca e cazul), km actuali, etc...
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Daca e luat in leasing vreau si eu un pm horus ca l-as putea prelua

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google