[cumpar] etrieri logan diesel

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [cumpar] etrieri logan diesel

    Buna

    ma intereseaza etriere fata de Logan diesel PENTRU discuri ventilate.

    astept oferte.

    Va multumesc.
    Last edited by skandal; 25 February 2011, 18:47.

  • #2
    salut

    oferta 2 etrieri+ 2 suporti etrieri noi originali trw = 140 ron

    Comment


    • #3
      astept oferte inca.

      multumesc de oferta.apropo acesta este ultimul pret?

      Comment


      • #4
        Salut.Eu vreau etrieri si suporti de mcv mai nou(sunt aia mai mari decit la berlina).Daca stie cineva pe undeva mai ieftin as fi interesat.Dupa ce ii schimb ii dau pe astia de ii am acum.
        sigpicPasionat de MCV si natura

        Comment


        • #5
          haideti sa va dau de van etrieri sunt muult mai eficiente franele..170 lei completi.
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • #6
            Sa inteleg ca sunt etrieri stinga dreapta plus suporti pentru discuri ventilate?Daca e asa spune si un pret pentru discuri ventilate de 259mm si eventual de tamburi si saboti deaia mari pentru spate.Eu vreau sa fac o modificare si in functie de oferta vad ce aleg
            sigpicPasionat de MCV si natura

            Comment


            • #7
              Originally posted by padurarud View Post
              Sa inteleg ca sunt etrieri stinga dreapta plus suporti pentru discuri ventilate?Daca e asa spune si un pret pentru discuri ventilate de 259mm si eventual de tamburi si saboti deaia mari pentru spate.Eu vreau sa fac o modificare si in functie de oferta vad ce aleg
              2 discuri ventilate pt van origiale + 2 etrieri + suporti originali= 400 ron placute originale pt discurile de 259 pt van ,pick-up, et= 100 ron iar pt tamburi si saboti te sfatuiesc sa mergi la dezmembrari pt ca pretuile la cele noi sunt ffff mari

              Originally posted by th3k1d View Post
              astept oferte inca.

              multumesc de oferta.apropo acesta este ultimul pret?
              ultimul pret este 120 ron cu conditia sa locuiesti in bucuresti si sa iei si discurile ventilate de la mine discuri ventilate originale T R W = 180 RON TOTAL 300 RON
              Last edited by planetara; 26 February 2011, 14:09. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Salut.Astept saptamina asta sa iau salariu sa vad pe ce ma bazez(in ultimele luni am luat mai putin).Iti dau un semn cind stiu ce fac.As fi tentat si de placutele originale dar ma mai gindesc deoarece am deja un set de alta firma.
                sigpicPasionat de MCV si natura

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google