[Vand] HUSE Scaune Realizate La Comanda.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @dementor. Da se poate. Ti-am scris PM

    @bpgul -> Multumesc frumos de aprecieri, si te astept cu comanda.

    @zek83 -> Asa este, sunt puse pe un model KissFm, si nu au fost prinse, de aceea au usoare cute, au fost doar trase pe scaune pentru a face poze. Dar ai dreptate, nu se prea face diferenta intre husa si tapiterie.

    @popavlm -> Azi trec pe la croitor si voi lua poza trimisa de tine si intreb daca se poate aduce culoare postata de tine. Dar ce zici de bejul din primele huse postate?

    Comment


    • #17
      arata foarte bine. spor la vanzare
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #18
        Multumesc de apreciere. Sa fie.

        Comment


        • #19
          f reusite...un upp de la mine
          sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

          Comment


          • #20
            Revin cu poze cu huse realizate pentru Dacia Solenza. Au fost montate azi de client.


            By ighdaniel at 2011-03-05


            By ighdaniel at 2011-03-05


            By ighdaniel at 2011-03-05


            By ighdaniel at 2011-03-05


            By ighdaniel at 2011-03-05

            Comment


            • #21
              se intind foarte bine pe scaune. daca nu am cunoaste tapiteria din gama Dacia ai putea zice ca-i tapiteria originala.bravo baieti.
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • #22
                arata super
                deviza Logan Club - Aici toti suntem prieteni !

                Comment


                • #23
                  Ma bucur ca va plac husele. E poate cea mai mare reusita atunci cand clientul e in final multumit de rezultat, si vede ca totusi acei 100-150 ron in plus pe un astfel de set de huse fata de cele din piata fac diferenta.

                  Va astept cu comenzi si sa colaboram.

                  Revin cu un set de materiale mai dechise la culoare pentru doritori. Ele sunt pe stoc la croitor

                  1 -> gri deschis cu puncte albe.
                  2 -> bej/cafea cu lapte
                  3 -> bej/cafea cu lapte


                  By ighdaniel at 2011-03-05

                  Din pacate datorita iluminarii, nu sunt redate culorile chiar corect. Dar va puteti face o idee. Sunt nuante deschise, ce bat inspre cafeniu ultimele 2 si spre gri prima.
                  Last edited by ighdaniel; 5 March 2011, 21:48. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    bv chiar arata misto cu ele de mirat ca pana acuma nu vazusem chiar pe nicaieri in comert huse care sa nu faca cute sau sa se sifoneze,in pret intra si husele pentru tetiere,in timp husele isi pastreaza aceiasi calitate?

                    Comment


                    • #25
                      Da, in pret intra husa completa. Pretul poate creste usor doar daca scaunele masinii sunt mai complexe (bancheta fractionara, cotiera, airbaguri laterale, etc), dar nu cu mult.

                      In comert de regula gasesti huse universale, ca idee Gabriel (clientul de azi), mi-a aratat un set de huse cumparat din piata cu 160ron, si pe care erau trecute de la Dacia la Ford ca marci pe care se potrivesc.

                      Acestea sunt facute la comanda pe tiparul scaunelor, si se vor potrivi doar pe marca pentru care au fost facute.

                      Cu stima,
                      Daniel

                      Comment


                      • #26
                        Huse gen prestije poti sa faci?
                        De ex negru cu bleumarin?
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • #27
                          @Kalimera22 -> O sa te rog sa postezi sau sa imi trimiti un PM cu un scaun de Prestige, eu am gasit ceva pe google dar nu stiu daca e exact la ce te referi tu.
                          Oricum probabil se poate face, dar nu exact materialul de pe Prestige, ceva asemanator.

                          Comment


                          • #28
                            ai primit mail?

                            Comment


                            • #29
                              @chroma -> Da, daca te referi la cel cu pozele cu masina, da. Si ti-am raspuns in dimineata aceasta cu niste sugestii de materiale. Te astept sa ma contactezi.

                              Comment


                              • #30
                                astept mostra violet.... cu textul? se pote face?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google